Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Je po tátovi, nebo po mámě? Lidé se hádají, komu je Kordula podobnější

Veronika Žilková a její krásné dcery.
Zdroj: se souhlasem Agáty Hanychové
+ Dalších 5 fotografií
vztahy

Agáta Hanychová (37) a Jaromír Soukup (53) se vrátili na skok do České republiky, kde se aktuálně společně věnují svým rodinám. Pár v doprovodu Veroniky Žilkové (60) a její dcery Korduly Stropnické (16) byl podpořit dceru mediálního magnáta Natálii (21) na parkurovém závodu. Ze závodů si Agáta, Veronika a Kordula pořídily po delší době společný snímek, který umístily na sociální sítě. Objevily se u něj lichotky, ale také se fanoušci začali dohadovat, zda je Kordula víc po mamince, anebo po tatínkovi. Co myslíte?

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup se vrátili po měsíc a půl trvající dovolené ve španělské Marbelle do Česka.

Za pár dní ale zase frčí za hranice, tentokrát do Ameriky, a ještě před odletem stihli podpořit Soukupovu dceru Natálku na závodech v parkuru.

Natálii fandila i Agátina maminka a sestra

"Přijeli jsme na víkend kvůli Mistrovství České republiky v parkuru, kde závodí Jaromírova dcera Natálie. Po dvou kolech je bezchybná, je skvělá," svěřila se Agáta pro Super.cz a její slova se skutečně naplnila.

Natálka si ze závodů odnesla krásné třetí místo. Podporou jí byl na místě nejen táta, ale i Agáta s Veronikou Žilkovou a Kordulou Stropnickou, což si holky zaznamenaly i na své Instagramy. "Dneska fandíme," uvedla známá modelka a influencerka k rodinnému snímku.

Veronika se pak zvěčnila se starší dcerou a jejím partnerem, avšak ani jeden z nich se do objektivu nepodíval, Agáta se dokonce schovala. "Mistrovství republiky a šťastný otec bronzové jezdkyně v parkuru," napsala.

Komu je Kordula podobnější?

Netrvalo dlouho a u fotografie Agáty, Veroniky a Korduly se začaly objevovat milé vzkazy. "Jste všechny moc krásné," napsala fanynka, se kterou se další shodují. V jedné z diskuzí pak proběhla i výměna názorů, kterým někdy nelze předejít. Tentokrát se lidé dohadují, zda je Kordulka podobnější mamince Veronice Žilkové, nebo otci Martinu Stropnickému.

"Kordulka je celá maminka," uvedla jedna z obdivovatelek, které další uživatelka Instagramu oponovala. "Já teda vidím v Kordule tatínka." Co myslíte vy, komu je krásná blondýnka podobnější?

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy