Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Je Petra Palusková arogantní silikonová zlatokopka? Robinsonka promluvila o svém milionáři a penězích

Jak to teda je?
Zdroj: archiv
+ Dalších 86 fotografií
Účastnice první řady reality show Robinsonův ostrov Petra Palusková (25) se objevila na večírku Robinsonova ostrova 2. Péťa patřila mezi oblíbené i nenáviděné účastnice a v lidech vzbuzovala různé emoce. Jaká je ale její pravá tvář? Opravdu je to silikonová zlatokopka, nebo se lidé v krásné Robinsonce kompletně zmýlili? Půvabná Petra na sebe práskla několik informací ze svého soukromí. Budete se divit!

Už dávno běží na televizních obrazovkách druhá řada drsné reality show Robinsonův ostrov. Přesto ale divákům zůstali v paměti někteří soutěžící z řady první. Mezi takové rozhodně patří půvabná Petra Palusková.

Ta sice Robinsonův ostrov nevyhrála, ale rozhodně se zapsala do podvědomí lidí. Někteří, když Petru spatřili na televizních obrazovkách, tak si pomysleli, že je to automaticky jen obyčejná zlatokopka, která si nechala udělat velká prsa.

Jenomže tohle není vůbec pravda. Petra v rozhovoru pro eXtra.cz přiznala, co momentálně dělá. „Já nejsem žádná zlatokopka. Nyní se hlavně věnuji charitě. Když jsem byla v Austrálii, tak jsem se tam potkala s řádovými sestrami. V současné době jsem dostala nabídku od jednoho dětského domova, kde budu malovat celou jednu zeď. Poté se chystám opět z charitativních důvodů na Filipíny,“ řekla.

Silikonová kráska vůbec nepůsobí jako zlá a zákeřná holka. Naopak. Péťa je moc milá holka, která má velké srdce a nemyslí jen na sebe. A jak to vůbec má s penězi? „Já nemám žádné velké peníze.“

„Že jsem zlatokopka, tak to jsou lži. Teď jsem si našla přítele z Austrálie, který má fakt hodně peněz, ale rozhodla jsem se jít mezi řádové sestry a úplně bez peněz,“ řekla na svoji obranu. A za co Robinsonka nejvíce utrácí?

„Já nejvíc utrácím nejspíše za nájem, takže zlatokopka opravdu nejsem,“ řekla upřímně Petra. Tak co, už jste konečně pochopili, že Petra má srdíčko na prvém místě?

Související články

Další články