Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Je PANOVAČNÁ a nerada uklízí! Zoufalá matka popsala heroinovou Terezu

+ Dalších 40 fotografií
Česká dívka Tereza Hlůšková byla v Pákistánu odsouzena na 8 let a 8 měsíců za pašování heroinu. Tvrdí, že o drogách nic nevěděla. Do země prý jela studovat islám. O Terezce promluvila její matka.

Tereza Hlůšková je obyčejná dívka z Uherského Hradiště, která chtěla udělat díru do světa a být slavná. Dnes o ní píše i zahraniční tisk. Tereza byla v Pákistánu odsouzena na 8 let a 8 měsíců za pašování heroinu.

Na začátku roku 2018 o Terezce promluvila její matka. Tehdy věřila, že se s dcerou brzy shledá. Jenže dnes je vše jinak. Vypadá to, že Tereza se z Pákistánu jen tak nedostane.

„Tereza je vnímavá a citlivá dívka, bohužel naivní, což jsem si nikdy nemyslela. Jak dospěla do puberty, přestaly jsme si rozumět, hádaly jsme se. Pak nás to obě velmi mrzelo. Hodně toužila po tom, co měly jiné děti – chtěla úplnou rodinu. Je také panovačná, nerada uklízí, ale miluje vaření. A nemá ráda, když jí někdo říká, co má dělat,“ uvedla její matka v rozhovoru pro Reflex.

Nyní si bude Tereza muset zvykat na tvrdý režim. Nemůže si dělat, co se jí zachce, nad jejím životem bude rozhodovat vězeňská služba. Pákistánská basa bude představovat velkou zdravotní zátěž. „Terezka prodělala v sedmnácti letech operaci, kdy jí vzali preventivně slepé střevo. Žádná jiná příčina bolesti nebyla nalezena. Dva roky nato absolvovala další operaci, při které jí odebrali kus střeva. Nestravuje se zrovna nejvhodněji, proto mívá často trávicí problémy. Bolesti žaludku a podobně,“ řekla magazínu Reflex její maminka. Tereza doufá, že vězeňská strava jí nebude dělat v těle neplechu.

Podle psychologů nesmí Tereza svůj boj vzdát. Pořád musí věřit tomu, že se jednou s maminkou shledá. Musí se upínat k tomu, že jednou zase potká svou rodinu, která ji miluje. Každý tunel má na konci světlo, Tereza nesmí přemýšlet negativně, jinak si projde peklem.

Související články

Další články