Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Je opravdový? Krainová se vyfotila se slavným hollywoodským hercem, snad to taky nebyl fejk!

Je opravdový? Krainová se vyfotila se slavným hollywoodským hercem, snad to taky nebyl fejk!
Zdroj: Facebook
+ Další fotografie
Simona Krainová hraje jednu z rolí v novém filmu Vybíjená a snímek měl předpremiéru v Londýně. Přišel se tam taky podívat jeden slavný herec, ale my už nevíme, zda to zase nebyl nějaký dvojník...

Vybíjená bude asi velkofilm, něco jako Schindlerův seznam nebo tak, protože to mělo předpremiéru až v Londýně a jednu z rolí si tam zahrála i Simona Krainová a pak o snímku a o ní vyšel oslavný článek na webu, který provozuje její manžel, takže to musí pravda.

Co na tom, že filmové kritičce Spáčilové se to nelíbí, protože její slovo nemá za těch x let žurnalistiky vůbec žádnou váhu, ale slova autora "ker", který se pod ten sajrajt na VIPstory podepsal, určitě ano.

Simona a její manžel tedy vyrazili do Londýna na slavnostní uvedení a Krainová si od tamtud veze velké zážitky. Potkala tzv. prvníky dvojníků, tedy herce Salmu Hayek a Woodyho Harrelsona, i když my si už nejsme jisti ničím, po skandálu s falešným Jimem Carreym může mít dvojníka i Simona

Navíc Woody tady vypadá trochu vybotoxovaně a hlavně vyplašeně, možná vůbec neví, s kým se fotí, možná si sám myslí, že se stal obětí podvodu a fotí se s dvojnicí Simony Krainové.

Tereza Rychnovská s Janem Svěrákem, dva profíci z Českého lva, by nám to určitě vysvětlili.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy