Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Je obdařený, nebo svého kašpárka musí vycpávat? Zpěvák Sámer Issa odhalil tajemství svého rozkroku

Takhle odvážně se zpěvák ještě nevyfotil.
To by nebyl Sámer Issa, aby na sebe neupozornil nějakým netradičním způsobem. Dlouho o něm nebylo slyšet, tak se rozhodl, že se svlékne a všem ukáže své vymakané tělo. A nejen to. Dokonce ukázal, co si mohly prohlédnout jen jeho milenky.

Zpěvák Sámer Issa (30) na sobě tři měsíce nepřetržitě dřel, aby se mohl svléknout do spodního prádla. Dokonce ani nepozřel kapku alkoholu, a to byl známý svými bujarými večírky. A zadařilo se. Jeho tělo vypadá nejlíp za celou dobu jeho působení v šoubyznysu. Dokonce se nebál a ukázal, jak je jeho rozkrok vybaven.

A rozhodně se nemá za co stydět. Hrdě se hlásí k tomu, že mu k velikosti nedopomohl žádný Photoshop, jak u celebrit propagujících spodní prádlo bývá zvykem. „Nemám se za co stydět. Jak mě příroda obdařila, s tím jsem šel na trh. Udělal bych to, i kdyby mi příroda nedopřála,“ prozradil nám se smíchem Sámer.

Toho si vybrala značka vyrábějící spodní prádlo pro muže jako svou tvář a rozhodně se jim to vyplatilo. S tímhle tělem a obdařeným rozkrokem se rozhodně nebudou mít za co stydět.

Mohlo by vás zajímat

Další články