Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Je nervózní nebo svádí porotce? Odborníci na řeč těla ví, proč se Jana Kirschner hrabe v hlavě!

+ Dalších 18 fotografií
the voice
Odborníci na řeč těla se shodli! Jana Kirschner (40) si v soutěži The Voice neustále hrabe do vlasů a spoustu diváků to vytočilo natolik, že na pořad už nadále nehodlají koukat. Tato činnost může být projevem dvou různých pocitů. Je Jana zamilovaná do jednoho z porotců nebo je prostě nervózní?

Jana Kirschner je coby porotkyně soutěže The Voice Česko Slovensko tak afektovaná, že na internetu schytává jednu kritiku za druhou. Kromě diváků už ji sjela i Anife Vyskočilová, podle které stojí Kirschner na vrcholu trapnosti. Podle odborníků na řeč těla ale za jejím neustálým prohrabáváním vlasů nestojí afektovanost, nýbrž nervozita nebo zamilovanost!

Všechny internetové příručky a knihy o řeči těla mluví jasně. Pokud si žena často sahá do vlasů a jakkoliv si s nimi pohrává, dává tím najevo zájem muži, se kterým zrovna komunikuje. Vzhledem k tomu, že porotkyně si do vlasů sahá neustále a okolo sebe má 3 muže, může mít jednoduše o jednoho z nich zájem.

Další příčinou sahání do vlasů může být i nervozita. Afektovaná porotkyně, která často ječí, běhá za soutěžícími, kteří nepostoupili a hází jednu nepochopitelnou grimasu za druhou, by si ale měla především uvědomit, že to působí spíš jako vyjádření zoufalství a frustrace.

Řadíte se i vy mezi diváky, kterým Jana Kirschner leze krkem, nebo si naopak myslíte, že její chování je zkrátka součástí její přirozenosti?

Mohlo by vás zajímat

Další články