Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Je nervózní nebo svádí porotce? Odborníci na řeč těla ví, proč se Jana Kirschner hrabe v hlavě!

+ Dalších 18 fotografií
the voice
Odborníci na řeč těla se shodli! Jana Kirschner (40) si v soutěži The Voice neustále hrabe do vlasů a spoustu diváků to vytočilo natolik, že na pořad už nadále nehodlají koukat. Tato činnost může být projevem dvou různých pocitů. Je Jana zamilovaná do jednoho z porotců nebo je prostě nervózní?

Jana Kirschner je coby porotkyně soutěže The Voice Česko Slovensko tak afektovaná, že na internetu schytává jednu kritiku za druhou. Kromě diváků už ji sjela i Anife Vyskočilová, podle které stojí Kirschner na vrcholu trapnosti. Podle odborníků na řeč těla ale za jejím neustálým prohrabáváním vlasů nestojí afektovanost, nýbrž nervozita nebo zamilovanost!

Všechny internetové příručky a knihy o řeči těla mluví jasně. Pokud si žena často sahá do vlasů a jakkoliv si s nimi pohrává, dává tím najevo zájem muži, se kterým zrovna komunikuje. Vzhledem k tomu, že porotkyně si do vlasů sahá neustále a okolo sebe má 3 muže, může mít jednoduše o jednoho z nich zájem.

Další příčinou sahání do vlasů může být i nervozita. Afektovaná porotkyně, která často ječí, běhá za soutěžícími, kteří nepostoupili a hází jednu nepochopitelnou grimasu za druhou, by si ale měla především uvědomit, že to působí spíš jako vyjádření zoufalství a frustrace.

Řadíte se i vy mezi diváky, kterým Jana Kirschner leze krkem, nebo si naopak myslíte, že její chování je zkrátka součástí její přirozenosti?

Mohlo by vás zajímat

Další články