Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Je nejkrásnější navenek, uvnitř i z boku: Jasmina Alagič se rozpovídala o své lásce k Rytmusovi

Zdroj: extra.cz
+ Další 3 fotografie
zamilovaná
Jasmina Alagič (30) a Rytmus (42) dávají svou lásku na odiv všemožnými způsoby. Slovenský rapper svou manželku naposledy pořádně rozplakal, když na svém koncertu se symfonickým orchestrem zpíval píseň o jejich synovi Sanelovi a na velké ploše promítal společné snímky. Nyní se krásná moderátorka rozhodla svému muži toto gesto oplatit a na Instagramu ho vychválila do nebes.

Láska Jasminy Alagič a Rytmuse sice netrvá dlouhé roky, ale je velmi intenzivní. Pár šel do vztahu po hlavě a krátce poté, co Jasmina v prosinci roku 2018 oznámila těhotenství do toho praštili. Manželství se jim během pár měsíců ale určitě neomrzelo, ba naopak si tyto hrdličky stále vyjadřují lásku novými způsoby.

Ačkoliv veřejností byla Jasmina dlouho srovnávána s Rytmusovou ex Darou Rolins, nikdy se tím nenechala rozhodit a pokud už ano, nedávala to najevo. Názory ostatních si nebere k tělu a svého muže chválí jak to jen jde. „Oni ještě spí (ano, i ten maličký) a já si prohlížím fotky v telefonu a usmívám se. Mám tam samé krásné vzpomínky, samé krásné lidi. A z toho 95% mé rodiny, v jejímž čele stojí tento můj muž, pro mě nejkrásnější člověk. Navenek, zevnitř, z boku a i kdyby byl za rohem. Jeho láska, starostlivost a drblý humor je ta nejlepší kombinace jakou znám,“ napsala Alagič k fotce svého manžela.

Rytmus po boku Jasminy ukázal i svou něžnou stránku. Po svatbě a po narození syna vztah těchto dvou ještě zesílil a láskyplná gesta, která jeden pro druhého dělají, jsou skutečně roztomilá. Musí se však nechat, že občas i trochu podivná. Vzkaz Jasminy totiž v některých komentujících vyvolal chuť hrát si se slovy a vyzněl jim jako dvojsmysl. Co myslíte vy?

Související články

Další články