Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Je na obzoru nová láska? Lucie Vondráčková zveřejnila romantické fotky s mladíčky

Lucie Vondráčková má novou lásku.
Zdroj: profimedia
+ Další 3 fotografie
Vztahy

Lucie Vondráčková si užívá prázdniny plnými doušky. Od roku 2019 pracovala na natáčení filmu Dědictví pod psa, které se zpozdilo kvůli jejímu tehdejšímu rozvodu s Tomášem Plekancem. Na svém Instagramu nyní zveřejnila ukázky z filmu, a nejen to: po jejím boku se objevuje pohledný mladík v kovbojském klobouku.

Lucie Vondráčková (42) vyniká v mnoha uměleckých odvětvích, ve kterých se pohybovala už odmalička. Ale v některých oblastech života má tak trochu smůlu, konkrétně v lásce. Její cesta lásky od herce Michala Dlouhéhopo moderátora Petra Vojnara stále není uzavřená. Lucie pořád nenašla toho pravého. Šíří se ale spekulace, že má nový objev a zřejmě to není Čech.

Na poslední fotce ze stories je Lucka s kytarou v ruce a vedle sebe má záhadného muže. Oba mají na hlavě kovbojský klobouk a sedí u vody při západu slunce. O pár hodin později Lucie přidala tři fotky ze stejného místa a k tomu napsala citát. "Každý, kdo nevěří na zázraky, není realista - Billy Wilder," napsala Lucie na Instagramu.

Podle všeho se jedná o slovenského producenta Dj Marka Vosse, který s Lucií úzce spolupracuje. Před měsícem vydala na svém YouTube kanále nový videoklip s názvem Džíny. Tento její singl můžeme znát z dob, kdy Lucie teprve začínala pronikat do showbyznysu. Nyní je píseň nově zremixovaná právě Dj Vossem. Ten na svých stories přidává fotky od moře a vypadá to, že s Lucií tráví společnou dovolenou.

Před posledním stories z Lucčina Instagramu je spousta fotografií s několika mladými muži. Jeden z nich se dokonce objevuje i na další fotce. Už se ale nejedná o Dj Vosse. Je to mladý, světlovlasý hezounek. Jde o zpěváka, který má také svůj YouTube kanál, kde interpretuje hlavně písně ostatních.

Snad se blýská na lepší "zaláskované" časy. Jestli má Lucie nového přítele, nebo se jedná jen o kamarády, si musíme počkat, až nám to oznámí sama.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy