Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Je možné, že Brad Pitt a Jennifer Aniston se k sobě VRÁTÍ a ZESTÁRNOU spolu: Tady máte jasné DŮVODY!

Opravdu jim to slušelo!
Zdroj: profimedia
+ Dalších 44 fotografií
Brad Pitt v současné době nezažívá vůbec hezké období. Kvůli rozvodu se svou kdysi milovanou ženou Angelinou Jolie je úplně na dně. Jejich společné děti miluje nadevše, ale Angelina je a vždy bývala podivínkou, u které nevíte, co od ní můžete čekat. Hodně se jeho trápení a boj o děti podepsaly na jeho vzhledu. Z kdysi pohledného sexy idola je vrásčitý a nešťastný chlápek. Spekuluje se, že v takové tíživé situaci má Brad hodně blízko ke své bývalé manželce Jennifer Aniston. Tady máte jasné důvody, proč je šance, že tihle dva spolu zestárnou!

Brad Pitt a Angelina Jolie měli svatbu jako z pohádky, žili společně se svými dětmi v luxusním sídle a užívali si dokonalý rodinný život. Kdekdo jim v Hollywoodu jejich vztah záviděl. Jenomže potom přišla velká rána.

Angelina, která byla vždy podivínka, se rozhodla, že se svým manželem už nechce dál žít. Chtěla mu zakázat stýkat se s jejich dětmi a nakydala na něj špínu, kde jen mohla. Ale ani ona nebyla tím nejvzornějším příkladem.

Ať už to byla její závislost na drogách nebo šílené manželství s Billym Bobem Thortonem, vždycky na ní bylo něco špatně. Když pravda vyšla na povrch, všichni začali říkat, že Bradova největší chyba byl rozvod s jeho exmanželkou Jennifer Aniston (48). Vždyť byli spolu tak šťastní. Tedy až do doby, kdy se na scéně objevila právě Angelina.

V Hollywoodu se šušká, že Brad prochází opravdu nejhorším životním obdobím a útěchu hledá ve své bývalé ženě. Mají si spolu vyměňovat smsky a být si vzájemnou oporou. Nikomu z jejich blízkých by zřejmě nevadilo, kdyby to tenhle pár dál opět dohromady. Tohle je hned několik důvodů, proč by tahle kdysi slavná dvojice měla k sobě najít opět cestu.

1. Jennifer Aniston je stejně jako Brad Pitt považována za jednu z nejoblíbenějších celebrit v Hollywoodu.

2. Společně tvořili dokonalý pár, který byl reklamou na šťastné manželství.

3. Jennifer pomýšlí konečně na děti, které Brad tolik miluje.

4. Jennifer nikdy neměla problémy s drogami, alkoholem nebo nezřízeným životem jako Angelina.

5. Ani po rozvodu s Bradem ho nijak nešpinila před zraky ostatních lidí.

6. Když společně přežili nejhorší, nadále zůstávali velkými přáteli.

7. Klapalo jim to spolu jak v soukromí, tak na place.

8. Jennifer nepálí za sebou mosty, ale snaží se k problémům vždy stavět čelem. Brad je na tom úplně stejně.

9. Ani jeden z nich momentálně není příliš šťastný. Společně by byli opět silní.

10. Jak se říká, stará láska nerezaví. Takže šance stále je!

Související články

Další články