Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

„Je moc dobře, že jsi umřela,“ vzkazují lidé lovkyni, kterou našli mrtvou: Neunesla snad kritiku?

Na Melanii Capitan se snesla vlna nenávisti.
Zdroj: instagram.com
+ Další 4 fotografie
Melania Capitan (†27) byla mladá a krásná, jediným problémem bylo, že si našla zálibu v opravdu zvláštním "sportu". Lovila totiž zvířata, za což ji dost ostře odsuzovala veřejnost. Krásná lovkyně se chlubila svými trofejemi na sociálních sítích. Jenomže někomu došla po určité době trpělivost a začal ženě vyhrožovat. Nyní ji našli mrtvou. Náhoda?

Melanii Capitan našli mrtvou v autě na farmě ve španělském městě Huesca, kde žila poslední tři roky. Místní média hovoří o tom, že vedle jejího těla byl také nalezen dopis na rozloučenou. Těsně před smrtí měla volat svým přátelům, pravděpodobně se s nimi loučila.

Žena měla velkou zálibu v lovení zvířat, a to se samozřejmě široké veřejnosti, obzvlášť ochráncům přírody, nezamlouvalo. I přesto ji na sociálních sítích sledovalo několik tisíc fanoušků. Samozřejmě, že se Melania Capitan nevyhla výhrůžkám a hodně surovým komentářům.

Melania přiznala deníku Heraldo, že jí v poslední době až enormní množství lidí přeje smrt. Zabila se snad kvůli tomu, že neunesla tak silnou kritiku? Ale při svém „sportu“ s tím přece musela počítat. Ani po své smrti nenašla klid.

Lidé na její sociální sítě píší velmi odporné komentáře. „Je dobře, že jsi chcípla, bez takové hyeny je svět zase o něco hezčí,“ zní ze sociálních sítí. „Boží mlýny melou, tohle je jenom další důkaz,“ ozývají se další, kteří jsou ze smrti mladé lovkyně nadšeni a podle jejichž mínění si tohle jednoduše zasloužila. Zabíjet zvířata jako koníček není přece žádné hrdinství!

Související články

Další články