Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Je mi líto, že zmlátím právě tebe, vzkázal zápasník. Jak tohle dopadne?

Zdroj: GCF
+ Dalších 5 fotografií
Stále populárnější bojový sport MMA čeká o víkendu v Ostravě jeden z vrcholů sezony. Na turnaji GCF 38 čekají diváky dva zápasy o titul.

A jejich účastníci se už pořádně hecují. O pás v lehké váze se utká Vít Vávra s Matějem Kuzníkem. A mezi nimi už lítají pořádně peprná prohlášení.

“Je mi líto, že zmlátím právě tebe, Matěji. Vypadáš totiž jako docela sympatický kluk,” nechal se slyšet Vávra, který má zatím v MMA hodně solidní bilanci. Z deseti zápasů vyhrál devět. Vávrovi je 27 let, je mistrem republiky v Combat Sambu. “Pracuju jako IT konzultant, kvůli MMA šly všechny moje koníčky stranou. Tenhle sport je u mě na prvním místě, a proto taky chci v Ostravě získat ten titul. Dám do toho všechno,” hecuje soupeře Vávra.

Dalším zápasem o titul, který bude v Ostravě k vidění, bude fight o titul v těžké váze mezi Viktorem Pavlíčkem a Danielem Dittrichem. „Ale i další zápasy, které nás čekají v Ostravě, diváky určitě nadchnou. Fightcard je opravdu našlapaná, a kdo to neuvidí, tak udělá velkou chybu,“ s úsměvem dodává prezident GCF a legenda tuzemského MMA Michal Hamršmíd.

Související články

Další články