Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Je Meghan Markle už doma s miminkem? Tyhle fotky všechny zmátly

+ Dalších 85 fotografií
porod vévodkyně
Vévodkyně Meghan Markle (37) podle všech indicií už porodila. O příchodu nového člena do rodiny spekuluje snad celý svět. Nyní se na internetu objevily fotky, které rovněž naznačují, že princ Harry (34) se stal tatínkem.

Všichni už dlouho a netrpělivě očekávají narození nového člena královské rodiny. Bohužel Meghan Markle (37) i princ Harry se všechno pokoušejí ututlat a chtějí, aby porod proběhl v naprostém utajení.

Nicméně fanoušci spekulují o tom, že královské miminko je už na světě. A proč? Královna Alžběta II. totiž slavila 93. narozeniny 21. dubna a v ten samý den se v kruhu nejbližší rodiny vydala na sváteční velikonoční mši do kaple sv. Jiřího ve Windsoru. Při této příležitosti se sešli princ William (36), vévodkyně Kate Middleton (37) nebo princ Harry (34). Ovšem vévodkyně ze Sussexu chyběla.

To ihned všechny přivedlo na myšlenku, jak je možné, že si takto významnou a důležitou událost Meghan nechala ujít. Jediné pochopitelné vysvětlení, proč by bývalá herečka nedorazila na tuto mši, je příchod miminka. Je tedy velmi dobře možné, že Meghan po porodu odpočívá doma s novým členem rodiny. Všechny indicie k tomu směřují a tyhle fotky to dokazují. Podívejte se do fotogalerie a přesvědčte se o absenci manželky prince Harryho sami.

Mohlo by vás zajímat

Další články