Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Je MasterChef prokletý? Tito 4 soutěžící zemřeli strašlivou smrtí!

Zdroj: extra.cz
krutý osud
Stejně jako většina soutěží, které se na českých programech vysílají, i MasterChef byl přebrán ze zahraničních kanálů. Zatímco u nás jde jen o kulinářskou soutěž, která má hlavně pobavit diváky, v Americe jde o prokletou reality show, jejíž účastníci za podivných okolností umírají jako na běžícím páse. Je tato soutěž snad prokletá?

Účastníci americké verze MasterChefa se v případě výhry mohou těšit na mnohem víc slávy a peněz než soutěžící u nás. Zároveň se ale mohou obávat, že budou následovat muže, kteří po soutěži zemřeli. Tyto 4 soutěžící stihl krutý osud a spojovala je jen jedna věc - MasterChef

Ross Burden

Hvězda soutěže MasterChef se dostala až do samotného finále v roce 1993. Rossovi byla v roce 2014 bohužel diagnostikována leukémie, ke které se přidala ještě legionelóza, což je akutní horečnaté onemocnění postihující především dýchací cesty. Ross Burden svůj boj se zákeřnou nemocí prohrál 17. července 2014.

Matt Campbell

Matt se soutěží MasterChef velmi proslavil, popularitu si ale bohužel dlouho neužil. Zdánlivě nevinná záležitost se pro Matta Campbella stala smrtící. Rozhodl se totiž zaběhnout dlouhý maraton, který se odehrával v Londýně, kde tou dobou byly na takový závod moc vysoké teploty. Právě ty zřejmě stály za tím, že Matt během maratonu zkolaboval a následně zemřel.

Andrew Fairlie

Hvězda kuchařské soutěže se právě díky MasterChefovi vyšplhala až na vrchol. Andrewova kuchařská kariéra byla velmi slibně rozjetá, v roce 2005 však byla přerušena nepříjemnou zprávou - lékaři zjistili, že Andrew Fairlie má nádor na mozku S tím dlouhá léta usilovně bojoval, své kariéry a především života se nechtěl vzdát. Bohužel nádor neustupoval a už neexistovala žádná možnost, jak gastronomův život zachránit. Andrew svůj třináct let trvající boj prohrál v lednu letošního roku.

Josh Marks

Josh Marks byl jednou z nejvýraznějších hvězd MasterChefa. Stejně jako smrt Matta Campbella, i ta Joshova přišla jako blesk z čistého nebe. Jen on sám s ní počítal. Jeho tělo bylo nalezeno v zapadlé uličce se střelnou ránou v hlavě. Později se ukázalo, že v případě Joshe Markse šlo o sebevraždu Důvody nejsou do teď nikomu jasné, nadaný kuchař údajně nejevil žádné známky deprese a dopis na rozloučenou nezanechal.

Související články

Další články