Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Je Louis pravý důvod, proč chce čtvrté miminko?! Kate Middleton je úplná továrna na děti…

Je tohle pravý důvod, proč Kate prý počtvrté otěhotněla?
+ Dalších 63 fotografií
Už několik dní se na plné obrátky točí kolotoč spekulací o čtvrtém těhotenstvím Kate Middleton (36). Tomu, že by měla být vévodkyně z Cambridge pouhý měsíc po posledním porodu opět v požehnaném stavu, nasvědčuje několik indicií. Ale důvod, proč si s princem Williamem (36) tak pospíšili, dosud zůstával záhadou!

Bulvárním světem lomcuje v posledních dnech šťastná novina o čtvrtém těhotenství Kate Middleton. Informace vynesly na povrch zdroje z Kensingtonského paláce, spekulacím o požehnaném stavu navíc nahrává i chování samotné vévodkyně z Cambridge.

Nyní se v kuloárech začalo vášnivě debatovat o důvodech, proč Kate a princ William údajně na nic nečekali a na dalším miminku začali pracovat pouhé dny po narození prince Louise (11 týdnů).

Vše nasvědčuje tomu, že Kate touží po další holčičce. A tak si královská dvojka nejspíš řekla, že když se povedl druhý kluk, čtvrtým potomkem zaručeně bude další dívka.

Manželé zatím radostnou zprávu nepotvrdili, ale Kate se začala chovat podezřele. Přestala pít alkohol, nosí volné šaty a cpe se levandulovými sušenkami, které tlumí ranní nevolnosti, jimiž vévodkyně trpěla při každém těhotenství.

Mohlo by vás zajímat

Další články