Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Je libo sexy drsnou holku? Tahle Mexičanka s plným výstřihem a pevným zadkem je pěkně nebezpečná!

Je pěkná, ale nechá vás zaživa rozřezat motorovou pilou.
Zdroj: Instagram
+ Další 3 fotografie

Řekli byste, že tato žena vydává rozkazy, když je někoho třeba rozřezat motorovou pilou zaživa? Jmenuje se Claudia Ochoa Felix, je jí 27 let, vypadá tak trochu jako její idol Kim Kardashian a jinak se jí říká Carevna Antraxu.

Hojně používá sociální sítě jako Instagram, kde se chlubí se svým luxusním zadečkem, umělými prsy, ale i velkým bohatstvím nebo osobním AK-47 v růžové barvě. A dává tam také fotografie svých dětí zasypaných bankovkami.

Hlavně je ale také šéfkou elitní zabijácké skupiny pracující pro jeden z nejmocnějších mexických kartelů Sinaloa, který je podle amerických úřadů největším dovozcem heroinu na americkou půdu.

Právě tento kartel zaměstnává skupinu Los Antrax, která má za úkol dělat špinavou práci – zejména když je třeba někoho zabít. Kromě toho mají za úkol také osobní ochranu šéfa celého kartelu, šestašedesátiletého Ismaela „El Mayo“ Zambada.

Claudia Ochoa Felix získala vůdčí pozici v zabijácké organizaci poté, co byl zatčen její partner, který Los Antraxu šéfoval před ní. Nedávno se ji dokonce někdo pokusil zabít, ale místo ní byla popravena třiadvacetiletá Yurina Castillo Torres, která prostě Claudii byla jenom podobná.

Carevna se tím ovšem nenechala rozhodit a podle Instagramu stále chodí do klubů v pohraničních mexických městech. Jenom teď má kolem sebe několikačlennou ochranku se samopaly kolem krku.

Související články

Další články