Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Je k nakousnutí: Lucie Šafářová se po porodu Leontýnky chlubí plochým bříškem

Zdroj: Archiv Lucie Šafářové
+ Dalších 18 fotografií
dře na sobě
Tři měsíce po porodu se už Lucie Šafářová (33) může pyšnit plochým bříškem. Na postavě slavné tenistky se těhotenství vůbec nepodepsalo. Ale náhodě stejně nic neponechává a i v karanténě na sobě dře. Cvičí s ní i tatínek malé Leontýnky hokejista Tomáš Plekanec (37).

Nezastavila je ani karanténa! Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec jsou oba sportovci, takže pochopitelně nechtějí, aby se na nich dny strávené doma podepsaly.

„Jsme oba celý den doma. V rámci zdravého partnerského vztahu jsme se proto rozhodli začít společně cvičit,“ svěřila Šafářová na Instagramu, kde se rovnou pochlubila záběry ze společných domácích tréninků.

Porod na ní není znát

Slavná tenistka, která v roce 2016 přivezla olympijskou medaili, před třemi měsíci přivedla na svět první dceru Leontýnku. Porod už na ní ale není vůbec znát. Šafářové dozajista pomohlo i pravidelné cvičení.

To si pochvaluje i Plekanec, který při posilování našel uplatnění i pro svoji hokejku. Stačilo ji zavěsit mezi židle a pak se přitahovat. „Kdo by řekl, k čemu všemu se dá hokejka použít,“ usmíval se Tomáš.

Tomu se říká partnerská sehranost!

Související články

Další články