O omluvě, kterou Justin Bieber (20) publikoval na svém Twitteru, jsme vás už informovali. Prostřednictvím videa se kanadský zpěvák mimo jiné omlouvá za své arogantní chování v minulých měsících a veřejnost se snaží přesvědčit, že ve skutečnosti je přesným opakem.

Právě věrohodnost jeho slov je ale tématem do debaty.

Trochu jasno se nám v tom rozhodla udělat Justinova bývalka Selena Gomez (22). K veřejné omluvě, kterou zpěvák provedl v návaznosti na show Ellen DeGeneres, se vyjádřila a řekla nám, jak to s její (ne)upřímností doopravdy je. A kdo jiný by měl slavného spratka znát lépe než ona?

Zdroj z jejího okolí se nechal slyšet, že Selena o pravdivosti jeho slov sama pochybuje. Cení, že se zpěvák tak otevřel, ale nemyslí si, že by jeho divoké chování bylo opravdu už minulostí.

Faktem je, že zpěvák by se v letošním roce rád vrátil na hudební výsluní a je pochopitelné, že s image arogantního floutka, který se svou slávou nakládá těmi nejhoršími způsoby, to moc lehce nepůjde. Všechno tedy může být jenom chytrá marketingová klička.

Jak ostatně měla říct i Selena, činy jsou mocnější než slova. Bieber se proto bude muset ještě hodně snažit, aby nás o pravdivosti svého tvrzení přesvědčil!