Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Je jich jako hub po dešti: Slavné ženy, které letos přiznaly, že čekají miminko

Zdroj: archiv
+ Dalších 10 fotografií
Těhotenství
Letošní rok odešla na věčné časy celá řada slavných umělců, po kterých na naší kulturní scéně zůstane prázdné místo. Rok 2019 byl ale také rokem radostných oznámení těhotenství slavných žen. A že jich nebylo málo. Kromě spousty těch, které už porodily je ještě řada známých dam, které nejradostnější období v životě ženy právě prožívají.

Začátkem června oznámila své těhotenství silikonová kráska a partnerka zápasníka Karlose Vémoly Lela Ceterová Ta nejdříve mlžila, stejně jako Karlos, ale spekulace se rozpustily ve chvíli, kdy svůj požehnaný stav playmate ze Slovenska potvrdila českým médiím. Lela byla v té době ve třetím měsíci a radostnou novinu prý tutlala, jelikož ji nechtěla zakřiknout.

Jedno z nejkrásnějších období letos prožívá i sympatická herečka Tereza Voříšková (30). Ta krásnou novinu oznámila poměrně dlouhou básničkou na svém Instagramu začátkem června. Jelikož v srpnu dotáčela film Tři Bobule už s pořádným břichem, miminko by mělo přijít na svět každou chvíli.

V polovině června se těhotenským snímkem pochlubila i herečka Marika Šoposká, která se stane maminkou už podruhé. Kdo by to byl čekal, že za pár měsíců oznámí své těhotenství i její dobrá kamarádka Berenika Kohoutová Ta se nechala slyšet, že se porodu už nemůže dočkat.

Další v pořadí krásnou novinu potvrdili Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec (37). I když se o Lucčině těhotenství spekulovalo už od jara, kdy oficiálně ukončila tenisovou kariéru, pár potvrdil šťastnou informaci až začátkem července.

Na konci července oznámili radostnou událost i Nikola a Patrik Hezučtí, kdy oba na svůj Instagram umístili snímek s ultrazvukem. Nikola, která za sebou měla několik potratů, oznámila těhotenství dva měsíce po svatbě. V polovině srpna oznámila požehnaný stav i XXL modelka Ashley Graham, která otěhotněla celých 9 let po svatbě s manželem Justinem Ervinem.

Ve svých 40 letech otěhotněla letos i top modelka Petra Němcová (40). S manželem Benjaminem Larretchem se vzali začátkem srpna v poušti a už na konci měsíce oznámili, že budou zanedlouho tři.

Další radostná novina Česko zachvátila první zářijový týden. Modelka Aneta Vignerová potvrdila těhotenství se svým partnerem Petrem Kolečkem (34). S ním přišla do jiného stavu jen několik měsíců po seznámení.

Mezi další slavné ženy, které letos oznámily, že jsou těhotné, patří i herečka Kristýna Nováková, která čeká už 3. miminko, Aneta Krejčíková, jež bude maminkou už podruhé a dost intenzivně se spekuluje i o těhotenství zpěvačky Moniky Bagárové Ta však těhotenství ještě sama nepotvrdila.

Související články

Další články