Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Je jí teprve 17, ale válcuje všechny okolo. Příběh Kristíny z MasterChefa je víc než dojemný!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 16 fotografií
Masterchef
Je nejmladší účastnicí kulinářské show MasterChef Česko 2019 a od začátku se porota nepřestala divit, jak moc je tato sedmnáctiletá studentka šikovná a talentovaná. Kristína vaří už odmalička, její vášeň pro vaření je zjevná. Zčásti za jejím úspěchem stojí i její postižená sestra Pavla, která je upoutána na invalidní vozík a díky které se Kristína naučila trpělivosti a pokoře...

Poprvé vzala pohledná Kristína vařečku do ruky v pěti letech, kdy začala pomáhat mamince při pečení. V deseti letech už vařila sama a rodiče se nestačili divit, co jim malá Kristínka připravila. „Říkají mi, že jsem dítě za odměnu,“ prozradila televizi Nova Kristína, kterou prý vaření natolik strhlo, že každý den po škole něco uvařila a večer pokrm naservírovala rodičům.

Maminka později Kristíně založila stránku na Facebooku s názvem JsemMasterChef, který si potom Kristína přejmenovala na made_by_kristina. Pod tímto názvem ji můžete najít i na Instagramu, kde si její kulinářské výtvory můžete prohlédnout. V době, kdy jí maminka zakládala profil s názvem MasterChef, Kristína netušila, že se soutěže někdy zúčastní, i když to byl její velký sen.

Jak je vidět, sny se plní a Kristína teď stojí před branami velkého finále. Ve středu totiž porazila bankéře Petra nadívanou perličkou a sladkým trhancem. Ve finále se tak utká s barmankou Leou (25) a studentem Honzou (22).

Kristína si aktuálně zkouší měsíc vaření v restauraci U Matěje, kterou otevřel jeden z porotců Honza Punčochář.

Související články

Další články