Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Je jako krásný a mazlivý medvídek koala! Ewa Farna jde do sebe a my tleskáme

Ewa Farna v Polsku oslnila fanoušky.
+ Dalších 51 fotografií
Krásná a něžná zpěvačka s polskými kořeny Ewa Farna (24) se naučila orientovat v módě. V poslední době jí to opravdu velmi sluší a všichni ji tleskají. Ewo, jen tak dál. Jsi na dobré cestě.

Ewa Farna (24) svým koncertem ohromila polské Rakoniewice. Všichni její tamější fanoušci byli u vytržení z toho, jaký na koncert zvolila outfit. Černobílá variace byla sázkou na jistotu. Ewa rázem vypadala, že má dokonalou postavu. Předvedla bravurní výkon a zanechala skvělý dojem.

Také na koncertu ve Varšavě oslnila publikum. Tam umně mixovala černou a žlutou barvu a její kostým byl opět bez chybičky. Ewa už nepřipomíná neforemnou krabici, ale spíše medvídka koalu, se kterým by se chtěl každý mazlit. To samozřejmě její manžel Martin Chobot každému nedovolí. A je to dobře. Ewa má v hlase zlato, které patří všem. Ale její tělo by mělo patřit jen manželovi!

Mohlo by vás zajímat

Další články