Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Je J-Lo na pláži nahoře bez? Bradavky budete hledat marně!

Jennifer zapózovala i na letním lehátku.

Jennifer Lopez vyrazila na pláž natáčet videoklip pro svůj nový singl Live It Up a hned z toho bylo pořádné pozdvižení. Na první pohled se totiž zdálo, že je nahoře úplně bez – až na to, že nebyly vidět bradavky! Že by snad Jennifer podstoupila nějakou opravdu neobvyklou plastickou operaci?

Naštěstí nikoliv. Bližší průzkum odhalil, že J-Lo na sobě má oblečené přiléhavé jednodílné plavky tělové barvy. Dále si vzala těžký náhrdelník v egyptském stylu a použila rtěnku broskvové barvy. Výsledný efekt byl skutečně smysly matoucí a řada přihlížejících se tak jistě domnívala, že se jim poštěstilo spatřit slavnou J-Lo polonahou.

Natáčení ale po chvíli přerušil zvuk výstřelů. Zatímco Jennifer pózovala a užívala si sluníčka, na pláži proběhla policejní akce, při které bylo zadrženo několik lidí.

J-Lo se tím nicméně nenechala vyvést z míry a pokračovala v práci. Na šťastně vypadající zpěvačce nebyly znát žádné známky nervozity, když utíkala po pláži a dováděla ve vlnách. Nakonec se dokonce svlékla do svůdných černých bikin, přes které přehodila lehký zelený plášť.

Mnohem víc ze svého těla ukázala Eva Marcille, která v klipu rovněž hraje. Osmadvacetileté sexy modelce během natáčení málem spadl spodek jejích bikin. Jak je z fotografie patrné, podařilo se jí ho zachytit doslova na poslední chvíli. O dobrou náladu ji však tato drobná nehoda rozhodně nepřipravila.

Mohlo by vás zajímat

Další články