Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Je holka od tyče pro Jardu ta pravá? Hokejista myslí na svatbu!

Jarda bude možná brzy v chomoutu.
+ Dalších 5 fotografií
Jaromír Jágr (44) je evidentně ve vztahu s Veronikou Kopřivovou hodně spokojený. Pomalu totiž začíná uvažovat o zásnubách a s tím ruku v ruce samozřejmě o svatbě. Je ale skutečně právě tahle dívka tou pravou?

Nechal na ocet krásky jako byla Iva Kubelková (39) nebo Andrea Verešová (36) s Innou Puhajkovou (30). Ani jedna z nich pro něj nejspíše nebyla tak zajímavá, aby kdy přemýšlel a mluvil otevřeně o zasnoubení či svatbě.

Nyní je ve vztahu s kontroverzní Veronikou Kopřivovou (25). Dívkou, která má hodně poskrvněnou minulost. Tance u tyče v německém Lipsku či jiné zlatokopecké výlety ale nejspíše Jágra netrápí a Veroniku sám vidí jako dokonalý obrázek od Picassa.

„Myslím, že jsem našel tu pravou. V životě jsem nešel do vztahu, aniž bych si nemyslel, že to může být moje budoucí manželka či matka mých dětí,“ uvedl pro portál idnes.cz na adresu své současné přítelkyně a tak trochu naznačil, že právě ona je tou adeptkou na jeho nevěstu!

Během rozhovorů s dalšími médii dokonce došlo i na slova jako je “zasnoubení” nebo “svatba”. Tak snad to Jarda neuspěchá a ještě všemu nechá volný průběh. Na druhé straně Veronika určitě pro to, aby se vše uspíšilo, udělá vše na světě. Mít jistou českou hokejovou legendu třeba přes společného potomka nebo i svazek manželský, by bylo určitě jejím největším životním úspěchem.

Mohlo by vás zajímat

Další články