Nechal na ocet krásky jako byla Iva Kubelková (39) nebo Andrea Verešová (36) s Innou Puhajkovou (30). Ani jedna z nich pro něj nejspíše nebyla tak zajímavá, aby kdy přemýšlel a mluvil otevřeně o zasnoubení či svatbě.

Nyní je ve vztahu s kontroverzní Veronikou Kopřivovou (25). Dívkou, která má hodně poskrvněnou minulost. Tance u tyče v německém Lipsku či jiné zlatokopecké výlety ale nejspíše Jágra netrápí a Veroniku sám vidí jako dokonalý obrázek od Picassa.

„Myslím, že jsem našel tu pravou. V životě jsem nešel do vztahu, aniž bych si nemyslel, že to může být moje budoucí manželka či matka mých dětí,“ uvedl pro portál idnes.cz na adresu své současné přítelkyně a tak trochu naznačil, že právě ona je tou adeptkou na jeho nevěstu!

Během rozhovorů s dalšími médii dokonce došlo i na slova jako je “zasnoubení” nebo “svatba”. Tak snad to Jarda neuspěchá a ještě všemu nechá volný průběh. Na druhé straně Veronika určitě pro to, aby se vše uspíšilo, udělá vše na světě. Mít jistou českou hokejovou legendu třeba přes společného potomka nebo i svazek manželský, by bylo určitě jejím největším životním úspěchem.