Jeden z neuznávanějších domácích vlogerů FattyPillow neprožívá v poslední době zrovna lehké a klidné období.

Poté, co na chvilku přestal kvůli stěhování do Prahy točit videa, ho nyní čeká další výrazná komplikace.

Na prodej je totiž webová stránka s jeho jménem, ze které teoreticky nemusí sám Fatty vidět ani korunu. Jde přitom o desetitisíce korun, které by se mladému youtuberovi jistě sakra hodily!

Podařilo se nám totiž zjistit, že nabízené částky za doménu se jménem úspěšného mladíka se pohybují v hranici nad šedesát tisíc korun!

Ve snaze „udat“ cokoliv se spojitostí s populárním tlouštíkem nám veškeré podrobnosti prozradil samotný prodejce: „Nejedná se pouze o doménu, ale také o web, na kterém je vybudovaný a přidávaný obsah. Mám i pomlčkovou verzi domény. Zatím jsem měl největší nabídku 65 tisíc, a to mě oslovili přímo. Jednám teď s pár lidmi, a jestli se s nimi nijak nedohodnu, tak web vystavuju do veřejné aukce. Jedná se pouze o fanouškovský web a nejedná se o oficiální stránky. Důvod prodeje je prostý – platím velké částky za obsah a web si na to ani nevydělá. Ze začátku šlo pouze o fanouškovskou stránku, ale FattyPillow je každým dnem více a více oblíbený, peníze z prodeje chci využít na své jiné projekty.“

Vzduchem tedy létají obří nabídky, které se dějí jaksi o Fattym bez Fattyho. Jak na situaci zareaguje samotný nově Pražák? Bude si nárokovat část z případných zisků? Uvidíme.