Ewa Farna (24) na předávání Slavíků způsobila pěkný poprask. Když zvítězila v anketě zpěvačka a šla si na pódium převzít stříbrného Slavíka, tak se u pultíku rozplakala a téměř složila. Moc všem děkovala, hlavně týmu, který podle ní pracoval celý rok na sto procent.

Potom ještě dodala, že je opravdu dojata, protože cenu nečekala. Publikum bylo z jejího rozpačitého projevu mírně šokováno a diváci u televizních obrazovek začali okamžitě spekulovat, zda není oblíbená zpěvačka těhotná.

Podle komentářů na sociálních sítích by tomu vše nasvědčovalo. Ewa vypadá, že je citlivější než kdy předtím, mnohem častěji nosí volné oblečení a klidně vyjde z baráku nenalíčená.

Všechny tyhle dohady Ewa smetla tím, že dorazila po udávání cen na after párty, kde do sebe lila jedno šampaňské za druhým a prokládala to spoustou panáků. Doprovod jí dělal samozřejmě její manžel, hudebník Martin Chobot, a exmanažer Lešek Wronka.

Kdyby byla zpěvačka opravdu těhotná, tak by se jistě nechovala tak nezodpovědně a určitě by na párty neholdovala alkoholu v takovém množství. Její těhotenství se tedy odkládá na neurčito. Jak sama řekla serveru Super.cz: „Nevdávala jsem se proto, že bych musela, ale proto, že jsem chtěla.“

Zpěvačka Ewa Farna se při přebírání ceny dojetím rozplakala a působila značně nervózně. Psali jsme ZDE.

Hodně fanoušků začalo po předávání cen spekulovat o tom, zda je jejich oblíbenkyně v jiném stavu. Informovali jsme o tom ZDE.