„Jakub ji má dokonale omotanou kolem prstu. Eliška je natolik zamilovaná, že nevidí, neslyší. Může ji dokonale ovládat. Dokonce si teď usmyslel, že nechce, aby něco dávala na sociální sítě bez jeho svolení. Takže radši kašle na fanoušky, kteří její příspěvky měli rádi, a je z ní zaprdnutá holka z vesnice, co poslouchá svého chlapa,“ prozradila nám modelčina kamarádka, která má o dříve svůdnou brunetku strach.

Je pravda, že už od srpna byste jen těžko na jejím Facebooku hledali jakýkoliv příspěvek. Přitom tam snad každý den dávala nějakou fotku nebo status, komunikovala s lidmi, kteří ji mají rádi. Ale teď je ticho po pěšině. Opravdu ji tak Kuba drží zkrátka?

Zkoušeli jsme holku z Moravy s vlastním názorem, která se změnila k nepoznání, oslovit, ale bez úspěchu. Snad nemá omezený i kontakt s lidmi, že ani nebere telefony. Ale není to poprvé, co její přátelé mají o Elišku strach.

Už dříve se vyslovili, že jim dělá obavy to, jak jí Kuba ovládá a jak se mění k nepoznání. Už dávno to není ta usměvavá a vždy dokonale upravená modelka, ale vypadá jako typická holka z vesnice.