Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Je další z klanu Kardashianek těhotná? Fanoušci Kendall Jenner jsou z jejího bříška nadšení

Zdroj: Instagram
+ Dalších 15 fotografií
Kendall Jenner (22) o sobě poslední dobou dává hodně vědět. Proslavila ji reality show Keeping Up with the Kardashians, kterou natáčí se svou rodinou. Ke slávě jí pomohly především její tři nevlastní sestry Kourtney Kardashian (38), Kim Kardashian (37) a Khloe Kardashian (33). V nedávné době vyvěsila na Instagram fotografii, kde má zvětšené bříško. Je snad těhotná, ptají se fanoušci?

Modelka Kendall Jenner způsobila vyvěšením své fotografie na Instagram pořádný poprask. V cudných puntíkatých šatech se vyfotila u zrcadla. Na tom by ještě nebylo nic tak divného, kdyby neměla zvětšené bříško. Její fanoušci začali okamžitě spekulovat, že je těhotná. Zvláště ve srovnání s jejím útlým pasem bříško vypadá o to větší.

Možná se nechala inspirovat svými staršími nevlastními sestrami Kourtney Kardashian, Kim Kardashian (37) a Khloe Kardashian, které mají dohromady dětí, že by si mohly založit školku. Khloe Kardashian je těhotná a bude se jednat o prvního potomka. Jestli je Kendall Jenner taky v očekávání, ví jen ona sama.

Související články

Další články