Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Je celá máma, ale oči má po otci! Poznáte dceru jednoho z nejslavnějších zpěváků všech dob?

Zdroj: instagram
+ Dalších 9 fotografií
Je téměř neuvěřitelné, že už je jí 24 let! Ano, řeč je o Frances Bean Cobain, dceři Kurta Cobaina a Courtney Love! Dědička Cobainova jmění je věrnou kopií svých rodičů, naštěstí však jen fyzickou podobou.

Frances se sice narodila rockovým hvězdám, ale dětství příliš šťastné neměla. Drogově závislí rodiče byli střídavě zbavováni opatrovnictví a po Kurtově sebevraždě v roce 1994 tomu nebylo jinak. Courtney Love se velmi proslavila závislostí na heroinu, a tak se o malou Frances střídavě starali příbuzní. I přes to všechno z ní vyrostla celkem schopná a samostatná žena, která nyní zvládá důstojně řídit otcovu značku a nést dál jeho jméno.

Sama je spíše uměleckou duší, měla několik výstav vlastní práce a dokonce i chvíli dělala muziku. Do povědomí veřejnosti se však dostala spíše jako modelka. Značka Marc Jacobs si ji dokonce vybrala jako tvář letošní kolekce na jaro a léto. Přestože to v dětství s její matkou bylo jako na houpačce, nezanevřela na ni a mají spolu celkem dobrý vztah. O rodinné jmění se nicméně stará Frances. Má na starosti značku, kterou její otec vytvořil a důstojně dbá na její udržení. Dokonce produkovala dokument pro HBO Kurt Cobain: Montage of Heck.

Jejími kmotry jsou frontman skupiny R.E.M. Michael Stipe a herečka Drew Barrymore, se kterými má velmi vřelý vztah. Další zajímavostí je, že v roce 2009 odmítla Timu Burtonovi hlavní roli Alice v legendární Alice in Wonderland. O přehnanou publicitu očividně nestojí. Užila si ji díky chvalně i nechvalně známým rodičům až až.

V roce 2014 se vdala, ale po dvou letech opět rozvedla. Dnes je ve šťastném vztahu s muzikantem Matthewem Cookem z kapely Ceremonies.

Související články

Další články