Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Meghan Markle The Voice

Nejnovější kauzy

Je Ano, šéfová průšvih? Tahat alkoholika z Ostravy ze dna by lépe nezvládl ani Pohlreich!

+ Dalších 14 fotografií
Pagana vs. Pohlreich
GLOSA: Když se před týdnem vysílal první díl pokračování legendárního Ano, šéfe! s názvem Ano, šéfová!, strhla se doslova lavina. Diváci se nemohli vypořádat s tím, že restaurace a hospody už nevylepšuje Zdeněk Pohlreich (61), ale duo matka a syn Jitka Pagana a Santo Pagana. Srovnání je naprosto namístě, už druhá epizoda ale ukázala, že nic není tak jednoznačné, jak se na první pohled mohlo zdát.

Show Ano, šéfe! se vysílala dlouhých devět let. Je proto jasné, že si diváci zvykli na Zdeňka Pohlreicha a jeho ostrovtip. Pokračování legendárního pořadu Ano, šéfová!Jitkou Pagana a Santem Pagana se lidem napoprvé příliš nezalíbilo.

Dalo se to čekat, změny totiž nemá nikdo rád. Když pomineme výjimky, tak trvá dlouho, než si na ně člověk zvykne.

Před Paganovými stojí nelehký úkol. Pohlreichovi se zkrátka nikdy nevyrovnají a ani nemohou, jelikož jsou jiní. Ale to nutně neznamená, že jsou horší. A ukázalo se to už v druhé epizodě Ano, šéfová!

Jitka se Santem zavítali na ostravské sídliště, kam je do své hospody pozval Richard. Ten se pral s nadměrnou konzumací alkoholu. Beznaděj byla cítit z každého rohu jeho podniku, ale i v jeho okolí. Na okraji Ostravy se evidentně nežije snadno.

Paganovi na to šli výborně, neodsuzovali ho, ale ani mu pití v práci neschvalovali. Přineslo to ovoce. Richard sice nedosáhl ideálního stavu, ale úřadování Jitky a Santa se na jeho podniku pozitivně promítlo. Bohužel ne na dlouho, když se po pár týdnech Paganovi vrátili, jeho podnik zel prázdnotou, protože skončil.

Není pochyb, že ani Zdeněk Pohlreich by se nezhostil podobného úkolu lépe. Padlo by možná víc slov jako h*vno nebo do p**ele, ale výsledek by vypadal stejně. Svéráz Richard si osud svého podniku narýsoval sám.

Co z toho vyplývá? Ano, šéfová! by měla dostat ještě šanci. Zda to bude až takový propadák, jak se dalo vyčíst z prvotních reakcí diváků minulý týden, se ukáže až po několika dalších epizodách.

Mohlo by vás zajímat

Další články