Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Jdi se zabít, vyzval ji otec! Tak se dívka (12) oběsila a VIDEO VYSÍLALA NA INTERNETU

Dívka se oběsila na stromě.
Zdroj: twitter.com
+ Dalších 6 fotografií
Katelyn Nichole Davis (†12) z americké Georgie byla šikanovaná a trpěla depresemi. Podle její tety ji znásilňoval příbuzný. Celou těžkou situaci neunesla a oběsila se na stromě. Navíc svoji sebevraždu vysílala živě na internetu. Video má 40 minut a zachycuje celou její sebevraždu včetně příprav. Nakonec se večer oběsila se slzami v očích. Po její smrti se objevily další šokující informace.

Katelyn Nichole Davis se oběsila na stromě a vše živě streamovala přes aplikaci live.me na internetu. Všichni tak mohli vidět, jak si mladá dívka dobrovolně bere život. Video je dlouhé přes 40 minut a zachycuje celou sebevraždu včetně jejích příprav. Ve 21:24 můžete vidět, jak se dívka s pláčem loučí a omlouvá všem. Je vidět, že svůj čin měla hodně promyšlený. Psali jsme ZDE.

Po její smrti vyšlo na povrch, že ji znásilňoval a týral její otčím a její matka ho navíc kryla. Dívka celou situaci neunesla a zřejmě nebyl nikdo, kdo by jí pomohl. „Bolí to. Všechno bolí. Mé srdce, má duše, mé pocity, mé tělo… Prostě to všechno k***a bolí. Ale teď užívám tuto bolest. Baví mě mít zlomené srdce. Mám ráda svou depresi,“ psala si do svého deníčku.

Od té doby, co se video objevilo na internetu, jej všichni lidé sdílí a sledují utrpení mladé dívky. Nikdo nedokáže pochopit, proč dívka nevyhledala pomoc a uchýlila se k tak zoufalému činu. Policejní náčelník Kenny Dodd požádal veřejnost, aby video s její sebevraždou přestala sdílet. „Může to být nebezpečné pro další děti,“ upozornil na jeho slova portál heavy.com.

Na internetu se po dívčině smrti objevilo několik vzpomínkových videí. Dívka měla zřejmě velké problémy se svojí matkou Tammy Rogers, která užívala drogy, a Katelyn kvůli tomu spadla do depresí. Začal si řezat ruce a chtěla zemřít. Na videích dokonce uvádí, že nemá otce. Nakonec vyšlo na povrch, že dívku zneužíval její otčím. „Můj nevlastní otec udělal spoustu věcí, na které nezapomenu. Fyzicky, mentálně a slovně mě zneužíval. Mlátil mě svým koženým páskem se stříbrnými knoflíky,“ cituje slova dívky portál heavy.com.

Na svém blogu podle zahraničních médií dívka napsala, že jí minimálně 2× řekl její otčím, aby spáchala sebevraždu. „Chtěla jsem studovat a v budoucnu jít na vysokou školu, on mi ale řekl, že jsem na to moc hloupá,“ píše na blogu Katelyn.

Katelyn si také stěžovala na podmínky, ve kterých žije. „Bydlím v takovém špatném prostředí. Moje postel ani není postel! Je to stará rezavá matrace, která leží na chladné a mokré podlaze. Podlaha je mokrá kvůli zlomenému potrubí,“ svěřovala se na blogu.

Přestože měla velmi špatné vztahy se svojí matkou, ona psala na Facebooku, jak je její rodina u ní na prvním místě a jak miluje všechny svoje děti a nedá na ně dopustit. Přitom už před sebevraždou Katelyn se vyšetřovalo její zneužívání. Zřejmě to ale nikam nepokročilo a dívka byla tak zoufalá, že se raději rozhodla pro odchod z tohoto světa. Toužila po lásce, které se jí nedostávalo.

Související články

Další články