Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Jděte si to lízat jinam! Video z Pískové Lhoty baví Česko

Jděte si to lízat jinam! Video z Pískové Lhoty baví Česko
Zdroj: youtube
Vtipné video
Paní starostka obce Písková Lhota se pořádně rozčílila kvůli zákazníkům tamější Zmrzliny. Rozhlasem upozornila, aby lidé dodržovali karanténní opatření a jeli si zmrzlinu lízat jinam. Video teď baví celý internet.

Video z Pískové Lhoty u Mladé Boleslavi se stalo virálním a baví celý internet. Místní starostka se rozčílila kvůli zákazníkům, kteří si přijeli do obce pro zmrzlinu. Pomocí obecního rozhlasu je vyzvala, aby si jeli zmrzlinu lízat jinam.

"Prosím návštěvníky Zmrzliny, aby dodržovali karanténní opatření a jeli si to lízat někam jinam než do středu naší obce," řekla starostka obce Hana Prskavcová do rozhlasu.

K jejímu jednání se pro eXtra,cz vyjádřil majitel Zmrzliny Písková Lhota. "Tady je už dost vytočená, tak to řekla takhle. Je to sranda, ale myšlené to tak nebylo," řekl majitel zmrzliny.

Dále popsal, že práce za speciálních opatřeních není jednoduchá. "Systém prodeje je pomalejší. I fronta vypadá kvůli rozestupům větší, tak se spousta lidí ani nezastaví," vysvětlil majitel místní Zmrzliny, která se nachází na hlavní ulici v Pískové Lhotě. Podívejte se na vtipné video, ve kterém hovoří k zákazníkům Zmrzliny starostka obce.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy