Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Jdete sbírat houby? Branišovskému lesu zla se raději vyhněte obloukem

Nejstrašidelnější les v České republice.
Zdroj: pixabay
Pokud jste vášniví sběrači hub a chystáte se zajít do lesa pro košík plný krasavců, tak zpozorněte! Dejte si velký pozor, kam se na tuto pochutinu vydáte, jaký les si zvolíte. Určitě neuděláte dobře, když se vydáte do lesa blízko Českých Budějovic. Branišovský les je totiž nejstrašidelnější území v naší republice!

Branišovský les je plný záhad a budí nejen v mnoha místních velké obavy a strach. Pokud se tedy chcete vydat na houby, tomuto lesu se vyhněte velkým obloukem! Nečekalo by vás tam rozhodně nic příjemného a houby v tomto temném místě pravděpodobně ani nerostou.

Les je protkán mnoha příhodami, které navždy změnily poklidné místo přírody na hororovou oblast u Českých Budějovic. Zmínky o nadpřirozenu pocházejí již ze středověku a budí velký strach. V 15. století bývala v lese osada, kolem které bylo mnoho močálů a bažin.

Mnoho lidí však v těchto bažinách zahynulo a říká se, že jejich duše v lese stále bloudí a straší všechny, kteří na jejich půdu vstoupí. Místo je považováno za jedno z nejděsivějších v naší republice a bylo dokázáno, že je tu velký výskyt paranormálních je­vů.

Strach také budí tajemná postava muže. Podle pověr se mu říká Černý muž. Tento strážce lesa nosí tmavý velký klobouk a dlouhý plášť. Často se zjevuje právě v noci a děsí nejen tím, že se pohybuje nad zemí. Jeho nohy se nikdy nedotýkají země. I jeho červené oči, které vybízejí k útěku, vás vyděsí k smrti.

V Branišovském lese je na každém rohu cítit zlo. Kdokoliv, kdo tam přijde, cítí brnění po těle a tajemný hlas ho nabádá k sebevraždě. Je prokázáno, že se v minulosti několik lidí takto zabilo. Oběsili se především na stromě, který stojí u tzv. Branišovské brány. Je tato brána snad branou do pekel?

Mohlo by vás zajímat

Další články