Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Jděte do toho: Tahle vypadají situace, kdy má žena naprosté právo na žárlivou scénu!

Pokud vaší kamarádce neustále opakuje, jak jí to sluší, nechvalte jej za
galantnost.
Zdroj: archiv
Žárlivost není naší největší ctností, přesto existují chvíle, kdy je naprosto nezbytná!

Pokud vás váš partner vystaví jedné z těchto situací, máte svrchované právo na to, ztropit mu excelentní žárlivou scénu.

Předem se ale hlavně ujistěte, že si danou situaci jen hloupě nenamlouváte.

1) Když vysílá flirtující signály k jiné ženě

Jste na party a na malý moment pustíte svého milého z dohledu. Když ho v davu najdete, všimnete si, že jej víc než čokoládová fontána nebo točené pivo zaujala jedna z prsatých krasotinek. Pokud ho znáte jako své boty a jste si jistá jeho nekalými záměry, nemá smysl, abyste v sobě emoce dusila.

2) Když se ty nejpodstatnější věci o svém partnerovi dozvídáte od cizích

Slovo partner má jisté konotace. Především ty, že by k sobě lidé, kteří toto označení užívají, měli být upřímní, měli by se podporovat, projevovat si úctu a věrnost. Pokud ale spíte s někým, o jehož pravém životě se dozvídáte až od jeho podivných přátel, nazrála doba, kdy s rukama v bok máte vzít situaci do svých rukou.

3) Když má rád svou práci nebo své koníčky stejně jako vás

Jednou jste jeho partnerka a měla byste být nade vše. Pokud se o svého milého chcete dělit s golfem nebo výjezdními zasedáními po celém světě, budete mít podobný život jako v harému. Naše kultura ale zastává monogamní manželství, tak si připravte lokty!

4) Když je posedlý svým vzhledem

Pokud váš milý začal z ničeho nic utrácet majlant za značkové oblečení, za posilovny a solárko, ale vám se mnohem víc líbil v košili a se sekerou v ruce, něco je špatně. Buď se z něj stal narcis, nebo (a mnohem spíš) je na obzoru mladší milenka.

5) Když vás nebere mezi své přátele

Jste pro něj domácí husička? Puťka, která navaří, uklidí, roztáhne nohy, ale to je tak všechno? Všechno podstatné řeší se svými přáteli nebo kolegy z práce? Je na čase promluvit si o vaší roli v jeho životě. A klidně zostra.

Související články

Další články