Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Jde z něj hrůza: Plastický Ken Rodrigo Alves se pomalu mění v břichomluveckou loutku!

Je to ještě vůbec on?
Zdroj: www.imdb.com/Instagram
+ Dalších 101 fotografií
Živý Ken Rodrigo Alves (35) by zřejmě měl navštívit místo plastického chirurga psychologa. Zákroky, které podstupuje už hraničí se zdravým rozumem a on se nápadně začíná podobat hororové břichomluvecké loutce, která vám po shlédnutí filmu nedá spát.

To, že je Rodrigo Alves plastickým Kenem, už dávno všichni vědí. Má za sebou přes 150 zákroků a pořád se svým tělem není spokojen. Nerespektuje ani rekonvalescence po zákrocích a užívá si divokých večírků plných alkoholu.

To všechno se ale podepisuje nejen na jeho zdravotním stavu, ale také na jeho vzhledu, který začíná čím dál tím víc děsit nejen fanoušky na sociálních sítích, ale také lidi, kteří ho vídají v pořadech po celém světě.

Nedávno se nechal vyfotit v telefonní budce, která připomínala typickou londýnskou budku, v níž se vyfotil snad každý, kdo tam byl. O fotografii samotnou ani tak nejde, spíše se lidé vylekali, když zjistili, že se Rodrigo až děsivě podobá břichomluvecké loutce Billymu z hororu Zlověstné ticho! Pokud jste ten film viděli, raději se do galerie ani nedívejte!

Mohlo by vás zajímat

Další články