Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Jde se do finále! Z kamarádek se stanou krvelačné sokyně. Která nakonec získá titul Česká Miss?

Finalistky se už klepou na korunku krásy.
Zdroj: Česká Miss
+ Další fotografie
Rok se s rokem sešel a již zítra se rozhodne o další královně krásy, která převezme korunku po ještě úřadující České Miss Nikol Švanterové. Jenže zítra jí už úřadování končí a desítka holek se doslova popere o to, která je v našem kraji ta nejkrásnější. Máte nějakou favoritku?

Všechny mají dokonalá těla, některá méně a některá více vyvinuté poprsí, ale všechny jsou takové líbivé, až možná mezi sebou splývají. Je těžké si domýšlet, která nakonec skončí na stupni vítězů a které dívčiny utečou s pláčem domů.

Teď ale teprve začíná ten pravý boj „na život a na smrt“, samozřejmě obrazně řečeno, ale která z dívek by nechtěla být ta nejkrásnější. Každá si pomýšlí na to stát se královnou krásy. Jenže to bohužel může být jen jedna, tak zítra uvidíme ve finále, které se koná v pražském Obecním domě a můžete ho sledovat i vy v přímém přenosu od 20.15 na FTV Prima.

Samozřejmě redakce eXtra.cz u toho nebude moct chybět a vše vám detailně vylíčíme, zvlášť promenádu v plavkách, na kterou je zvědavý snad každý muž v republice. Rozhodně se máte na co těšit. Nejenže vám přineseme rozhovor s vítězkou, která se asi stane mezi desítkou najednou tou nenáviděnou, ale budeme vás informovat, co se tam kde šustne. Určitě tam o drby nebude nouze.

Máte už nějakou favoritku? Zajímá nás, která vás zaujala nejvíce, tak nám napište na redakce@extra.cz.

Související články

Další články