Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Jde proti proudu: Porotkyně Peče celá země Mirka van Gils Slavíková nesnáší šeď a nudu

Zdroj: Instagram
+ Dalších 10 fotografií
show
Sobotní premiéra kulinářské soutěže Peče celé Česko přilákala k obrazovkám přes milion diváků. Pro samotný pořad i účinkující to znamenalo velký úspěch, který možná ani nečekali. Hlavní hvězdou pořadu je vedle porotce Josefa Maršálka sympatická porotkyně Mirka van Gils Slavíková (58), která byla doteď i přes veškeré mezinárodní úspěchy v Česku pro mnoho lidí neznámá.

Tato dáma toho má za sebou už hodně. Procestovala půl světa, svou profesi vykonávala na několika kontinentech a i dnes žije trvale v zahraničí. Asi také proto není v Česku tak úplně známá. Show Peče celá země, která je pod licencí pořadu od BBC (The Great British Bake Off), ale českým divákům tuto ráznou a talentovanou cukrářku ukázala pěkně zblízka.

Pro Českou televizi byla volba Mirky van Gils Slavíkové trefou do černého. Na české publikum působí pozitivně. Ze sympatické dámy, ve které mohou mnozí vidět svou vlastní babičku či maminku, mluví především zkušenosti na mezinárodní úrovni, ale i selský rozum, který české publikum rádo ocení.

Mirka van Gils Slavíková žije dlouhodobě v zahraničí, aktuálně je to Nizozemsko, kde bydlí se svými dvěma syny. Možná i proto má porotkyně nové kulinářské show specifický, poněkud barevný styl. Na první pohled je jasné, že tato dáma nemá ráda šeď a nudu. Ráda se obklopuje barvičkami, což také prozradila v anketě na webu protisedi.cz. "Proti proudu, ale sladěná, aby to mé oko pohladilo. Barvičky, rozjasňují den a mě. Spíše než módnímu trendu se přikláním, že styl by měl vyjadřovat člověka," popsala paní Mirka svůj styl. Vždyť i barva jejích vlasů není v jejím věku úplně tradiční.

Talentovaná cukrářka je žena mnoha tváří. Naplňuje ji ale především kreativní činnost. "Jakákoliv kreativní činnost mě nabíjí, ať už maluji, či se hrabu v hlíně. Právě svojí prací, je mi natolik blízká, že je to dobíjející," uvedla dále paní Mirka, kterou vysoká sledovanost pořadu Peče celá země příjemně překvapila a na svém barevném Instagramu zve diváky na příští epizody.

O dosavadních úspěších Mirky van Gils Slavíkové se dočtete ZDE.

Související články

Další články