Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Jde o ten největší podvod, zuří kvůli koronaviru sestra nakaženého Cristiana Ronalda

Cristiano Ronaldo v současné době válí za italský Juventus Turín.
Zdroj: Profimedia.cz
koronavirus
Sestra fotbalové hvězdy Cristiana Ronalda Katia Aveiro je přesvědčená o tom, že situace ohledně pandemie koronaviru ve světě je jeden velký podvod. Nedávno vyšlo najevo, že Ronaldo byl během reprezentační pauzy pozitivně testován na koronavirus. Starší sestra ovšem tvrdí, že koronavirus je největší podvod, jaký od narození viděla.

Starší sestra fotbalového boha Cristiana Ronalda Katia Aveiro se rozčiluje ohledně restrikcí a nařízení v souvislosti s koronavirovou situací. Portugalská zpěvačka je přesvědčena o tom, že pandemie koronaviru je jeden velký podvod.

"Pokud je Cristiano tím, kdo konečně světu otevře oči, musím říct, že tento Portugalec je božím poslem," rozohnila se na sociálních sítích. "Věřím, že lidé, kteří tolik věří v tuto pandemii, v testy a přijatá opatření, stejně jako já uvidí, že jde o největší podvod, jaký jsem od svého narození viděla," rozepsala se na Instagramu.

"Dost bláznění celého světa. Už otevřete oči," dodává. Fotbalista právě kvůli pozitivnímu testu na koronavirus neodehrál mezinárodní utkáni proti Švédsku. Zatímco Ronaldo našel u své sestry zastání, tak v Itálii čelí velké kritice.

Někteří jsou přesvědčeni o tom, že Ronaldo na reprezentační sraz neměl vůbec jezdit, protože věděl o pozitivně testovaných členech realizačního týmu Juventusu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy