Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Jde nakoupit ve výprodejích a nezadlužit se? My víme, jak na to!

Výprodeje jsou tady!
Výprodeje! Nezbyly vám peníze po Vánocích nebo nechcete peníze od Ježíška hned vyhodit? Máme tip, jak můžete nakupovat, ale nic neplatit hned! Na internetu nakoupíte teď a zaplatíte třeba za měsíc. Žádná past, žádná půjčka. Nevěříte? Tak to jste asi neslyšeli o Twisto, které platí za vás!

Odložit platbu, teď!

Nakupovat online jste se taky museli učit – nejdřív jste tomu nevěřili a dneska nakupujete úplně běžně. Šetří vám to čas i námahu, a hlavně se nemusíte ohlížet na otevírací dobu obchodů a stát ve frontách. Teď je čas se naučit platit moderně. Je 21. století, tak se naučte využívat Twisto, které najdete na 150 e-shopech

Jak na to?

Nakupte v jakémkoliv e-shopu – prádlo, módu, jídlo nebo hračky. Vyberete a zaplatíte e-mailem nebo fotkou. Jako 150 tisíc lidí, kteří to už vyzkoušeli a naučili se takto platit jak internetové nákupy, tak také složenky. Čtete dobře, oči vás nešálí. Tohle je totiž aktuální trend. Fakturu pošlete mailem nebo vyfotíte a pošlete jako obrázek. A Twisto zaplatí za vás.

Takhle jednoduché to je. Pro používání téhle služby potřebujete jediné – založit si Twisto účet. Investujte pár minut času a vyplňte registraci. Změní vám to život – ušetříte si čas a námahu se zadáváním karty a příkazů, věčným přihlašováním do bankovnictví a hledáním karty. Garantujeme vám, že už nebudete chtít platit jinak než Twistem!

Nehledejte háček, vyzkoušejte výhody

Má to tři hlavní výhody – rychlé, bezpečné a konečně jde i na českém internetu nakoupit bez dobírky, a přece za zboží zaplatit, až když ho máte v ruce. Když se vám nebude líbit nebo přijde nedejbože poškozené, prostě ho vrátíte. A až do téhle chvíle bez toho, že byste někam posílali peníze. Platíte, teprve když zboží chcete. Jak jednoduché. A taky bezpečné – nikam své peníze neposíláte, služba není navázaná na váš účet. Vyzkoušejte, zjednodušíte si život. Twisto platí za vás.

Mohlo by vás zajímat

Další články