Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Jde nakoupit ve výprodejích a nezadlužit se? My víme, jak na to!

Výprodeje jsou tady!
Zdroj: profimedia
Výprodeje! Nezbyly vám peníze po Vánocích nebo nechcete peníze od Ježíška hned vyhodit? Máme tip, jak můžete nakupovat, ale nic neplatit hned! Na internetu nakoupíte teď a zaplatíte třeba za měsíc. Žádná past, žádná půjčka. Nevěříte? Tak to jste asi neslyšeli o Twisto, které platí za vás!

Odložit platbu, teď!

Nakupovat online jste se taky museli učit – nejdřív jste tomu nevěřili a dneska nakupujete úplně běžně. Šetří vám to čas i námahu, a hlavně se nemusíte ohlížet na otevírací dobu obchodů a stát ve frontách. Teď je čas se naučit platit moderně. Je 21. století, tak se naučte využívat Twisto, které najdete na 150 e-shopech

Jak na to?

Nakupte v jakémkoliv e-shopu – prádlo, módu, jídlo nebo hračky. Vyberete a zaplatíte e-mailem nebo fotkou. Jako 150 tisíc lidí, kteří to už vyzkoušeli a naučili se takto platit jak internetové nákupy, tak také složenky. Čtete dobře, oči vás nešálí. Tohle je totiž aktuální trend. Fakturu pošlete mailem nebo vyfotíte a pošlete jako obrázek. A Twisto zaplatí za vás.

Takhle jednoduché to je. Pro používání téhle služby potřebujete jediné – založit si Twisto účet. Investujte pár minut času a vyplňte registraci. Změní vám to život – ušetříte si čas a námahu se zadáváním karty a příkazů, věčným přihlašováním do bankovnictví a hledáním karty. Garantujeme vám, že už nebudete chtít platit jinak než Twistem!

Nehledejte háček, vyzkoušejte výhody

Má to tři hlavní výhody – rychlé, bezpečné a konečně jde i na českém internetu nakoupit bez dobírky, a přece za zboží zaplatit, až když ho máte v ruce. Když se vám nebude líbit nebo přijde nedejbože poškozené, prostě ho vrátíte. A až do téhle chvíle bez toho, že byste někam posílali peníze. Platíte, teprve když zboží chcete. Jak jednoduché. A taky bezpečné – nikam své peníze neposíláte, služba není navázaná na váš účet. Vyzkoušejte, zjednodušíte si život. Twisto platí za vás.

Související články

Další články