Bey to svému manželovi dala v minulosti pěkně sežrat, když mu přišla na nevěru a vydala geniálně zpracované audiovizuální album Lemonade. Většina fanoušků byla tehdy hodně překvapená, že mu nakonec odpustila a manželství vydrželo. Každopádně album bylo bestsellerem a možná Jaye trochu inspirovalo.

K manželské krizi měl co říct i Jay, a že tak i učinil. Stejně jako Bey se i on na hudebním serveru Tidal rozhodl vydat sérii videí, které nazval Footstones. To zahrnuje nespočet slavných černošských hvězd jako je Will Smith, Chris Rock, Kendrick Lamar a další, kteří pro video promluvili o tom, jací jsou černoši ve vztahu a jaké to je být tím pravým temperamentním machem.

„Tohle je můj skutečný život. Dostal jsem se v životě do pozice, kdy jsem vybudoval nádherné sídlo, ale život v něm nebyl postaven na stoprocentní pravdě a začal se rozpadat. Začaly se dít věci, které mohly vidět i ostatní. Až jsme se dostali do bodu, kdy jsem musel říct ´Ok, tohle všechno se musí zbourat a začít od začátku,´ a to byla ta nejtěžší věc, kterou jsem kdy udělal,“ uvedl Jay-Z ve své zpovědi.

Všichni víme, že Bey nakonec svému muži odpustila a jako důkaz své znovunalezené lásky si udělali dvojčátka, která se už v novém sídle těší pevnému zdraví. Sice jsme od Jay-Zeho jakožto rapperského mogula čekali mnohem víc než srdceryvné dojáky, ale vypadá to, že na prodejnosti alba se tato zpověď odrazí pozitivně.