Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Jason Statham slaví 53: O 20 let mladší kráska Rosie Huntington-Whiteley ho udržuje v kondici

Jason Statham slaví 53: O 20 let mladší kráska Rosie Huntington-Whiteley ho udržuje v kondici
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
galerie
Filmový drsňák Jason Statham, nejlépe známý z akčních filmů Kurýr či série Rychle a zběsile, slaví 53. narozeniny. Už 10 let žije ve velmi spokojeném vztahu s krásnou modelkou Rosie Huntington-Whiteley (33), která je o 20 let mladší než on. Nejen kvůli nabídkám rolí, ale především kvůli ní a jejich tříletému synovi Jackovi se udržuje v kondici.

Jason Statham se narodil 26. července 1967 v Londýně. Už jako dítě se velmi zajímal o sport a chodil na tréninky kung fu, kickboxu a karate. V 11 letech začal hrát fotbal a začal se věnovat plavání, herecká kariéra byla tehdy to poslední, co by u něj kdokoliv čekal.

Do povědomí veřejnosti se Statham dostal poté, co si ho všiml lovec talentů z agentury Sports Promotions, která se věnovala focení sportovních modelů. Jason pózoval pro tak známé značky, jako jsou například Tommy Hilfiger a Levis. Zahrál si i v několika hudebních videoklipech.

Jako model se seznámil s režisérem Guyem Ritchiem, který mu dal vůbec první filmovou příležitost a obsadil ho do malé role ve svém filmu Sbal prachy a vypadni Snímek měl úspěch u diváků i kritiků a Statham se tak dostal do povědomí veřejnosti i tvůrců. V dalších letech byl obsazován do takových filmových hitů, jako jsou například Kurýr, Zastav a nepřežiješ, Postradatelní či série Rychle a zběsile

Rosie Huntington-Whiteley

Psal se rok 2010, když se Jason Statham poprvé objevil na veřejnosti s o 20 let mladší modelkou Rosie Huntington-Whiteley Vzhledem k jeho dřívějším nepovedeným vztahům nikdo nevěřil, že zrovna s mladičkou kráskou herec vydrží, ukázalo se ale, že narazil na tu pravou.

V roce 2016 Jason a Rosie oznámili, že se zasnoubili a v únoru následujícího roku světu prozradili, že čekají své první dítě. Malý Jack Oscar Statham se narodil v červnu téhož roku. S rodiči, kteří se věnují sportu a jsou v neskutečně dobré kondici, si chlapeček užívá spoustu zábavy. Na to, jak to Stathamovi díky jeho modelce a synkovi sluší, se podívejte v galerii.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy