Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Jason Momoa slaví 41: S kolegou ze Hry o trůny si zahrají upíra a Van Helsinga

Jason Momoa slaví 41: S kolegou ze Hry o trůny si zahrají upíra a Van Helsinga
Zdroj: archiv
+ Dalších 11 fotografií
narozeniny
Jason Momoa, nejvíce známý jako Khal Drogo ze seriálu Hra o trůny či jako Aquaman, slaví 41. narozeniny. V poslední době se těší z velkých hereckých úspěchů, mezi něž nyní patří i natáčení nového snímku Good Bad & Undead, kde si zahraje upíra. Doplňovat ho pak bude seriálový kolega Peter Dinklage, kterého lidé znají především jako Tyriona Lannistera.

Jason Momoa, celým jménem, Joseph Jason Namakaeha Momoa, je rodák z tropického ostrova Havaj. Narodil se přímo v Honolulu, ale vyrůstal u matky v Norwalku ve státě Iowa. Roku 1998 nastoupil na univerzitu na Havaji, kde byl také objeven návrhářem Takeem. Tak byla nastartována jeho modelingová kariéra.

Momoa byl jako model úspěšný, předváděl například i pro prestižní značku Louis Vuitton V roce 1999 zvítězil v soutěži Hawaii´s Model Of The Year. Právě jeho vypracované tělo přispělo k tomu, aby se stal hercem, byl totiž vybrán mezi svalnaté muže do seriálu Pobřežní hlídka

Jason Momoa a bojové sporty

Další hereckou šanci dostal Momoa v seriálu Hvězdná brána: Atlantida, kde se objevil v roli Ronona Dexe. Právě kvůli natáčení seriálu Hvězdná brána se herec začal věnovat i bojovým sportům. Ty se mu do budoucích rolí velmi hodily.

Nejvíc známým se Jason stal díky roli Khala Droga v seriálu Hra o trůny Jeho postava sice přišla o život, ale spousta filmových a seriálových tvůrců si ho díky ní všimla, a tak získal havajský rodák roli superhrdiny Aquamana

Good Bad & Undead

Snímek Good Bad & Undead pojednává o Van Helsingovi, který putuje světem společně s mírumilovným upírem a podvádí lidi, kteří věří, že Helsing přijel nového obávaného upíra zabít. Dají mu peníze, on řekne, že je práce hotová, a pak se s upírem vydá do nového města provést ten samý podvod znovu.

Jason Momoa si v tomto snímku zahraje upíra a Van Helsinga ve velmi netradičním provedení divákům předvede Peter Dinklage, kterého s Jasonem pojí už Hra o trůny. Není pochyb o tom, že hororová komedie bude hitem. Těšíte se?

Související články

Další články