Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Jason Momoa a jeho rozchod s Lisou Bonet: Podivný důvod rozpadu vztahu

Jason Momoa a Lisa Bonet.
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
Rozchod

Hollywoodský herec Jason Momoa (42) v polovině ledna šokoval rozchodem s herečkou Lisou Bonet (54). Pár spolu vydržel dlouhých 16 let, v poslední době mu to ale neklapalo. Podle blízkých zdrojů, které citoval magazín People, bylo důvodem rozchodu upřednostňování kariéry ze strany slavného herce.Charismatický herec Jason Momoa a bývalá žena zpěváka Lennyho Kravitze Lisa Bonet se seznámili v roce 2005 v jazzovém klubu. „Prostě jsme byli ve správný čas na správném místě,“ nechal se slyšet Momoa během rozhovoru v The Late Late Show s Jamesem Cordenem. Prozradil také, že právě díky ní si nechal udělat dredy, protože je měla v té době i ona. Vzali se v roce 2017.

Všechno krásné ale jednou skončí, a tak pár potvrdil začátkem ledna rozchod, čímž všechny překvapil. „Láska mezi námi pokračuje a vyvíjí se jiným způsobem. Sdílíme tyto zprávy ne proto, že si myslíme, že je to zajímavé pro bulvár, ale abychom mohli dále pokračovat důstojně a poctivě,“ uvedl pár v příspěvku na Instagramu, který následně smazal. Informaci ale potvrdil pro magazín People.

Upřednostnil kariéru

Důvod, proč ukončili svůj letitý vztah, však neuvedli. Jak ale prozradil nejmenovaný zdroj pro magazín People, páru to neklapalo již delší dobu. "Rozešli se kvůli odlišným pohledům na svět," uvedl kamarád manželů. Jako důvod pak označil to, že Momoa upřednostnil kariéru před rodinou. "Před několika lety se Jason marně snažil najít práci. Nyní jeho kariéra vzkvétá. Chce v ní teď pokračovat, dokud může," vysvětlil zdroj.

Momoa s Bonetovou přivedli během šestnáctiletého vztahu na svět dvě děti. Společně vychovali syna Nakoa-Wolfa Manakauapa Namakaeha (13) a dcerku Lolu (14). Nyní expartneři ale ubezpečili, že nechtějí žádný třaskavý rozvod, a rozešli se tak v dobrém jako dva dobří přátelé.


Související články

Další články

Nejnovější kauzy