Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Jason Derulo si vymlátil zuby: Zpěvák se pokoušel jíst kukuřici na zapnuté vrtačce

+ Dalších 9 fotografií
Zpěvák Jason Derulo (30) je známý tím, že na sebe rád poutá pozornost i jinak než svou hudbou. Nyní se mu ale povedl opravdu husarský kousek - na svém Instagramu se chtěl s fanoušky podělit o vychytávku na konzumaci kukuřice. Tu nasadil na vrtačku, kterou zapnul. U tohoto triku přišel o dva přední zuby.

Jason Derulo je americký zpěvák a skladatel, který se snaží o sobě dát vědět nejen hudbou, ale i výstřednostmi. V minulosti například zveřejnil snímek ve spodním prádle, na němž obsah jeho trenek vyvolal pozdvižení především mezi dámami. Poté ukázal fotky, na kterých byl bez obočí. Nyní se mu ale povedl skutečně výstřední kousek.

Zpěvák se na svém Instagramu chtěl s fanoušky podělit o vychytávku, díky které je konzumace kukuřice rychlejší a pohodlnější - jednoduše ji nasadil na vrtačku, tu zapnul a čekal, že díky tomuto triku sní celou kukuřici za pár vteřin. Opak byl ale pravdou.

Uběhlo jen 5 vteřin od zapnutí vrtačky a z úst Jasona vyšel výkřik. Na vrtačce rotující kukuřice mu totiž vyrazila dva přední zuby. Video na sociální síti viděly už statisíce lidí a slavným kolegům je nyní zpěvák pro smích.

Je to podvrh, tvrdí lidé

Podle některých lidí je celé video podvrh a Jason Derulo o zuby nepřišel. Fanoušci si jednoduše myslí, že jejich oblíbenec není tak hloupý, aby zkoušel vychytávku, která nemohla dopadnout jinak než právě takto. Pokud ale sám zpěvák neřekne, jak to skutečně bylo, zřejmě se pravdu nikdy nedozvíme.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy