Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Jason Derulo se svlékal a fanynky šílely! Předvede tohle i na pražském koncertě?

Máte rádi jeho hudbu?
Zdroj: Profimedia
+ Další 3 fotografie
Jason Derulo, dříve Derülo, (28) je pěkné kvítko! Rád to na koncertech a večírcích rozjíždí a nebojí se pro potěšení svých fanynek klidně svléknout, pokud je potřeba. Takhle to provedl na svém koncertě, všemu zdálky přihlížela jeho momentálně už expartnerka.

Jen málokdo ví, že zpěvák, choreograf a producent Jason Derulo je sice narozen v Americe, konkrétně v Miramaru, ale jeho rodiče jsou emigranti z Haiti. I když by to dnes do něj zřejmě málokdo řekl, vystudoval operu, divadlo a balet.

Možná právě proto je dodnes zapálen do tance a věnuje se choreografiím i zpěvu naplno. Pro své fanoušky je ochotný udělat téměř cokoliv a je mu jedno, zdali se jedná o jeho koncert, nebo jen o večírek, když fanynky chtějí, klidně se i svlékne.

Tohle učinil na jedné VIP party, na kterou dorazil se svojí už momentálně expřítelkyní Daphne Joy . Rozhodl se servat si tričko a flirtovat s holkami v klubu. Jeho partnerka celé události přihlížela z VIP boxu, ale scénu mu neudělala.

Rozjede to takhle i na pražském koncertě v říjnu? Pokud ano, tak se máme rozhodně na co těšit!

Mohlo by vás zajímat

Další články