Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Jason Derulo je nejžádanějším a nejžhavějším zpěvákem. Proč je ale pořád single?

Zdroj: instagram
+ Dalších 7 fotografií
Jen málokdo ví, že zpěvák, choreograf a producent Jason Derulo (28) je sice narozen v Americe, konkrétně v Miramaru, ale jeho rodiče jsou emigranti z Haiti. Žhavý a talentovaný zpěvák ale také nemá vše, na co si pomyslí, v životě mu pořád chybí žena. Jak je to možné?

Jason Derulo je momentálně nejžádanějším zpěvákem planety a daří se mu vše, na co sáhne. Kromě zpěvu se věnuje také choreografiím a je i producentem. I když randil se známou zpěvačkou Jordin Sparks nebo expřítelkyní rappera 50 Centa Daphne Joy, oba vztahy skončily fiaskem.

I když by se zřejmě mnoho žen rádo vidělo po jeho boku, zpěvák je prozatím pořád sám. Jelikož se v minulosti rád pochlubil každým novým vztahem, teď se nechal slyšet, že to chce udělat jinak. Pokud se po jeho boku objeví nová dáma, chce si to nechat pro sebe.

Také na sebe práskl, že se zakoukal do Nicki Minaj: „Myslím si, že Nicki je krásná a hodně nadaná žena, šel bych do ní, pokud bych na to měl čas,“ prozradil Page Six. Povede se mu tuto žhavou rapperku dostat?

Související články

Další články