Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Jasnovidka se přiznala k sexu s mužem, který je už 250 let po smrti: Detaily z ložnice zde!

Žena zažila s duchem velké rodeo.
Zdroj: archiv

Víte, co je to spektrofilie? Je to pojem označující sexuální akt s duchem. Jednou z vyznavaček spektrofilie je i Havajka Adrien Blackwell (44).

Jedná se o jasnovidku, která si před časem užila velkou divočinu s mužem, jenž zemřel před 250 lety. Byl to náčelník indiánů a celý akt trval asi hodinu a půl. Adrien vám teď přesně popíše, co se dělo.

"Můj první zážitek sexu s duchem nebyl vůbec strašidelný, jen zvláštní. Bylo to nové, bylo to jako být na jiné planetě. Ale zároveň to bylo něco, co už jsem jakoby dávno znala, jako bych už to v minulosti dělala. Beta přišel do postele a držel mě, ale když jsem otevřela oči, nikdo tam nebyl. Pak se dostal nade mě, jako by mě hřejivá přikrývka zakrývala od hlavy k patě. Bylo to, jako bychom souložili celými těly… dotýkal se celého mého těla najednou,“ vypráví podivínka britskému plátku Daily Star a dodává, že takové zkušenosti nemá jen ona. Sex s duchy si prý užívá hodně lidí, ale všichni se to bojí přiznat. Adrien mezi ně rozhodně nepatří.

"Bohužel některé sexuální zážitky lidí s duchy jsou strašidelné. Mnozí o tom nechtějí mluvit ze strachu, že se jim okolí bude smát. To je důvod, proč se světem sdílím svůj příběh, aby se lidé nebáli přiznat, že takovou zkušenosti zažili také,“ říká.

Mimochodem, s Betou už je prý konec. Jasnovidka mu vysvětlila, že on je duch a ona ne, což je věc, přes kterou zatím nejede vlak. No a nabrnkla si někoho čerstvějšího a hmatatelného. Chudák Beta.

Související články

Další články