Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Tadeáš Zelenka

Nejnovější kauzy

Jasminu Alagič vytočili fanoušci doběla: Přestaňte už zkoumat každou moji fotku!

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 44 fotografií
Hádky
Jasmina Alagič (29) se zlobí. Naštvali ji fanoušci, kterým se nelíbí, že se její Instagram hemží reklamou. Podle snoubenky Rytmuse (42) je to jinak a všechny kritiky rázně odpálkovala!

Bouchly jí saze a schytali to nejvěrnější fanoušci. Jasmina Alagič se pere s těhotenskými hormony a střídáním nálad. Jak jinak si vysvětlit, že takhle drsně odpálkovala fanynku, která se jen slušně zeptala.

„Jste krásná žena, ale promiňte, máte i nějaký post bez reklamy na něco? Vždyť snad žijete i život jen tak, ne? Myslím život jako předtím, než jste se stala Patrikovou snoubenkou, a tak slavnou, známou… Protože vás mám ráda a taková obyčejná fotka bez reklamy mi chybí, díky,“ napsala Jasmině Denisa k fotce na Instagramu, na níž předváděla nové šaty.

Jasmina sice odpověděla v přijatelných mezích, bylo však znát, že je pořádně rozčílená. „Označení na šaty jsem dala proto, že jsem věděla, že mi do zpráv přijde hodně otázek okolo nich, jak to bývá zvykem. Už se prosím nikdo nesnažte analyzovat můj profil a přijměte ho takový, jaký je,“ odvětila snoubenka Rytmuse (42) rázně.

„Tento post není žádná placená reklama. A poslední věc, mých spoluprací vážně nepřibylo díky mému snoubenci, jen soukromých fotek přidávám méně a vím proč,“ vysvětlila Alagič.

Jasmina by měla na pár dní vypnout telefon a Instagram vůbec neřešit. A místo toho si pořádně užít Maledivy. S dítětem už dovolená nikdy nebude jako dřív.

Související články

Další články