Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Jasminu Alagič těhotenství zmáhá víc, než myslela: Rytmus se raději chlubí luxusem pro chlapečka

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 136 fotografií
těhotenství je fuška
Rytmus (42) se už nemůže dočkat příchodu svého prvního potomka. O svoji ženu Jasminu Alagič (29) se stará doslova jako o královnu. Před nějakou dobou se na sociálních sítích pochlubil fanouškům n výbavičkou pro chlapečka. Na videu byla zachycena i nastávající maminka Jasmina, na které bylo evidentní, že jí těhotenství zmáhá. A není se také čemu divit.

Oblíbená moderátorka Jasmina Alagič už to má za pár. Zatímco její muž Rytmus (42) si společné chvilky před porodem jejich prvního potomka nadmíru užívá, na Jasmině je vidět, že ji těhotenství zmáhá možná víc, než tušila.

Pár to vzal pěkně hopem. Sotva před pár týdny se vzali a za dalších pár týdnů už budou velká rodina. Rytmus se na sociálních sítích pochlubil roztomilým videem, na kterém ukazuje svým fanouškům část výbavičky pro chlapečka.

Na záběrech je vidět i Jasmina, která nevypadá zrovna úplně fresh. Těhotenství je opravdu fuška a Jasmina lidem jasně ukázala, že ani u ní to není jinak. Nicméně na jejich společného chlapečka čeká doma plno oblečků, serepetiček, a dokonce si už dvojice pořídila i kočár.

Související články

Další články