Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Jasmino, připrav se na ponížení od Rytmuse! Rapper milence nastínil ošklivou budoucnost

Jasmina Alagič a Rytmus
Zdroj: koláž eXtra.cz/Instagram
+ Dalších 13 fotografií
GLOSA: Každá z holek, které kdy Patrik Rytmus Vrbovský (41) do budoucna obšťastní partnerským statusem, dnes už bezpečně ví, že si nikdy nebude moci být ničím jistá. Ať je jeho ex Dara Rolins (45) jakákoli, to, co slovenské veršovadlo předvádí, je vážně ubohé.

Naprosto chápu, že se Rytmusovi po boku mladé krásky splašily hormony a že se tak trošku chová jako puberťák včetně toho, že mu kvůli tomu moc často neproudí krev do mozku, jelikož ji všechnu má nahrnutou asi jinde. Proto dává čím dál trapnější fotky s Jasminou Alagič. O.K. Stane se, chlapec jednou vystydne a bude klid.

Co je to Dara?

Horší už je to s jeho chováním k bývalce. Mezi námi: Autor těchto řádků opravdu nepatří k jejím obdivovatelům. Je pro něj umělá a falešná jako celý pozlátkový český šoubyznys. Připadá mu jako silikonový panák, který se chová, mluví i píše jakoby podle mustru z příručky pro rozumně působící ženu středního věku. Přirozenost u ní je zkrátka sprosté slovo.

Přesto mi nejde na rozum to, co předvádí Rytmus. V redakci jsou na momentální kauzu mezi těmi dvěma rozporuplné názory. Část vesmíru si myslí, že Dara Rolins se nemůže smířit s jeho novou láskou, a tak ho citově vydírá společnými fotkami a snímky se svou dcerou Laurou.

Ukousla mu penis?

Já osobně to vnímám jinak. Myslím si, že prostě asi není úplný kus papundeklového ledu a nějaké city v ní někde hluboko pod povrchem pulzují. A nejspíš nemá ve zvyku po rozchodu úplně pálit mosty, takže nechápe, proč má tu potřebu její ex. Jeho teatrální nenávist vůči ní je opravdu těžko pochopitelná.

Jeho reakce plná jedu je na mě moc. Kdyby to fakt bylo tak, že všechny ty nářky Dary jsou vykalkulované pro mediální efekt, osobně bych na ně nereagoval. Ale Patrik je prostě Rytmus, což se v poslední době začíná stávat jednou z nejhorších urážek.

Rytmus v přechodu

Přestože někomu přijde Rolins divná, i tak ho plivance Rytmuse podle mě musí nakrknout. Takhle se prostě chlap nechová, ani kdyby byl v přechodu.

Za mě je opravdu na facku, jak jsem už napsal dřív, a nic se na tom bohužel nemění.

Jasmino, boj se!

Na nejhorší by se ale především měla připravit Jasmina Alagič. Nemůže přece počítat s tím, že kdyby jí to dle mého názoru s mentálně popleteným krajanem nevyšlo, že se opět nebude chovat jako člověk s mozkem postiženým lehkou demencí.

Většinu žen by tohle chování přítele k ex odradilo. Pokud mu ale Alagič v jeho chování fandí, tak jim to soužití vlastně hrozně moc přeju…

Mohlo by vás zajímat

Další články