Že se chová uboze sem tam podivínský Rytmus, to už víme. Smutné je, že jednou ze vztahu s ním mohla vyjít bez ztráty kytičky alespoň Jasmina, jenže se rozhodla najet na podobnou notu.

Hysterie párečku

„Přestaňte soudit lidi, prostě buďte šťastní a žijte si svůj vlastní život,“ zahlaholila na Instagramu a přidala: „Kdyby se staral každý sám o sebe, bylo by o každého dobře postaráno. Nikdo z nás není ani tak výjimečný, ani tak bezchybný, aby ostatní mohl soudit,“ psala dál.

Jenže urážky Rytmuse směrem k Daře a přeháňka s neustálým publikováním soukromých snímků morální právo dává úplně všem, ať si zamilovaná dvojička myslí, co chce.

Mediální prostituce

A to ze zcela logického důvodu: Kdyby oba mlčeli a skoro „neprostituovali“ desítkami fotek ze soukromí (nikdo je k tomu nenutil), asi by fakt žádný člověk neměl moc právo pouštět si ústa na špacír.

Jenže při téhle exhibici se pohoršovat nad kritikou už zavání velkou nesoudností.

A ať se nikdo nediví, když si řada lidí začne myslet, že to s tou láskou možná nebude tak vážné a že to spíš předstírají. Nebo jsou prostě a prostoduše mimo.

Jasmina se proti kritice fanoušků samozřejmě ohrazovala, že má právo zveřejňovat, co krásného nyní prožívá. To má, ale ať se pak nepohoršuje. Asi jí taky nikdo neřekl nic o tom, že existuje nastavení soukromí a že se může chlubit jen svým blízkým, kteří její křehkou dušičku nebudou likvidovat ošklivoučkou kritikou. Když jde s kůží na trh s veřejným profilem, pak by asi neměla fňukat.