Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Jasmino, přestaň tak hloupě silikonovat! Alagič začíná připomínat Rytmusovu andulku

Jasmina Rytmuse velmi miluje.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 92 fotografií
GLOSA: Ti dva se evidentně hledali, až se našli. Vypadá to, že Rytmus (41) i náhradnice Dary Rolins (45) Jasmina Alagič (29) si skutečně padli do noty a stárnoucímu rapperovi nejde o šťavnaté mladé maso. Jenže láskou zblblý mozek Jasminy začal plodit podobné hlouposti jako její motivační plácal!

Že se chová uboze sem tam podivínský Rytmus, to už víme. Smutné je, že jednou ze vztahu s ním mohla vyjít bez ztráty kytičky alespoň Jasmina, jenže se rozhodla najet na podobnou notu.

Hysterie párečku

„Přestaňte soudit lidi, prostě buďte šťastní a žijte si svůj vlastní život,“ zahlaholila na Instagramu a přidala: „Kdyby se staral každý sám o sebe, bylo by o každého dobře postaráno. Nikdo z nás není ani tak výjimečný, ani tak bezchybný, aby ostatní mohl soudit,“ psala dál.

Jenže urážky Rytmuse směrem k Daře a přeháňka s neustálým publikováním soukromých snímků morální právo dává úplně všem, ať si zamilovaná dvojička myslí, co chce.

Mediální prostituce

A to ze zcela logického důvodu: Kdyby oba mlčeli a skoro „neprostituovali“ desítkami fotek ze soukromí (nikdo je k tomu nenutil), asi by fakt žádný člověk neměl moc právo pouštět si ústa na špacír.

Jenže při téhle exhibici se pohoršovat nad kritikou už zavání velkou nesoudností.

A ať se nikdo nediví, když si řada lidí začne myslet, že to s tou láskou možná nebude tak vážné a že to spíš předstírají. Nebo jsou prostě a prostoduše mimo.

Jasmina se proti kritice fanoušků samozřejmě ohrazovala, že má právo zveřejňovat, co krásného nyní prožívá. To má, ale ať se pak nepohoršuje. Asi jí taky nikdo neřekl nic o tom, že existuje nastavení soukromí a že se může chlubit jen svým blízkým, kteří její křehkou dušičku nebudou likvidovat ošklivoučkou kritikou. Když jde s kůží na trh s veřejným profilem, pak by asi neměla fňukat.

Mohlo by vás zajímat

Další články