Mlžili tak dlouho, až jim to lidi málem zbaštili, ale teď se dostal na světlo světa důkaz, který jasně dokazuje, že o obyčejné kamarádství rozhodně nejde! Moderátorka SuperStar 2018 Jasmina Alagič dlouhou dobu tvrdila že je Patrik pouze přítel, který jí dává rady právě v SuperStar, kde v minulosti účinkoval také.

Teď je ale vše jinak, do redakce cas.sk se dostaly fotografie, které dokazují opak! Rytmus a Jasmina se snažili schovat za hranicemi Slovenska, konkrétně v Budapešti. „Oba dva se pořád smáli, hodně si povídali a bylo od pohledu znát, že si rozumí. Stáli společně u ruského kola, kde čekali, až se dostanou na řadu. Bylo to krátce po desáté hodině večer,“ řekl zdroj Nového Času.

„Rytmus Jasminu dokonce několikrát chytil za zadek a přitáhl si ji blíž k sobě,“ řekl vzpomínaný zdroj.

Dvojice se zřejmě v zahraničí skrývá často, server topky.sk je zachytil ve Vídni, kde se v objetí usmívali jeden na druhého na zahrádce restaurace a okolní svět pro ně neexistoval. Zdroj, který je zachytil, popsal i jejích chování: „Chovali se k sobě jako pár a Jasmina na něm byla celou dobu pověšená. Také ho pořád líbala,“ řekl anonymní zdroj pro server topky.sk.

Budou pořád trapně mlžit, nebo po tomhle všem půjdou s pravdou ven a oznámí světu to, co už všichni dávno víme?